סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ארה”ב: שבוע המסחר המקוצר נפתח בעליות שערים

נשיא ארה"ב בחר בנגיד פאוול לכהונה שניה כיו"ר הבנק המרכזי. באירופה מגמה מעורבת

בורסות ארה"ב פותחות את שבוע המסחר במגמה חיובית במדדים המובילים לאחר עוד שבוע של שיאים בעיקר בזכות מניות הטכנולוגיה. בשישי נעלו המדדים את המסחר במגמה מעורבת הדאו ג’ונס ירד 0.75% בעוד מדד הנאסד"ק עלה 0.45% לשיא חדש. השבוע יתקיים מסחר מקוצר בבורסות ארה"ב, ביום חמישי לא יתקיים מסחר בשל חג ההודיה ובשישי יתקיים יום מסחר מקוצר עד 20:00 שעון ישראל.

נשיא ארה"ב הכריז על ג’רום פאוול שימשילך בתפקידו לכהונה שניה.

המסחר בבורסות אסיה ננעל במגמה מעורבת, הניקיי היפני התחזק 0.1%, מדד הקוספי הקוריאני עלה ב 1.4%, הונג קונג ירדה 0.4%. באירופה המדדים עברו להסחר בירידות קלות לאחר פתיחה חיובית, הדקס יורד 0.4%, הקאק נחלש 0.3% ולונדון נסחרת ללא שינוי.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות לרמה של 75.8 דולר, מחיר אונקיית זהב יורד לרמה של 1840 דולר.

מניות בכותרות:

אקטיבויז’ן בליזרד (ATVI) יורדת 1.5% במסחר המוקדם לאחר שוול סטריט ג’ורנל מדווח שמנכ"ל החברה בובי קוטיק שוקל לעזוב את החברה עם לא יוכל לשפר את בעיות בתרבות הארגונית אצל מנהלים בכירים בארגון בנוגע להתנהגות מינית בלתי הולמת בסביבת העבודה.

אסטרה ספייס (ASTR) ממריאה 32.7% במסחר המוקדם לאחר ששלחה רקטה למסלול המקיף את כדור הארץ. הרקטה של החברה שוגרה לראשונה ונשאה מטען של חיל האוויר האמריקאי.

אפל (AAPL) החברה לא תספיק לספק אייפדים חדשים לחג המולד בשווקים עיקריים באסיה בשל בעיות אספקה וייצור של שבבים. סוכנות הידיעות ניקיי היפנית טוענת שקיימים עיכובים במסירות של אייפונים אולם הם לא ארוכים ביחס לאייפדים, אך הם ארוכים ביחס לשנה טיפוסית.

יצרנית משקאות האנרגיה מנסטר בוורג’ (MNST) בודקת מיזוג אם קונסטליישן ברנד (STZ) לפי מספר מקורות. טרם פורסם על מבנה המיזוג אך נכון ליום שישי מיזוג שכזה ייצור חברה בשווי של 92 מיליארד דולר.

בלוברד ביו (BLUE) עולה קרוב ל 9% במסחר המוקדם לאחר שמנהל המזון והתרופות העניק עדיפות לטיפול בהפרעת דם המכונה תסלמיה.

ריוויאן (RVIN) יורדת 5% במסחר המוקדם לאחר הפרסום ביום שישי לאחר המסחר נודע שהחברה ופורד זנחו את הרעיון לפיתוח משותף של רכב חשמלי.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים