שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

אינטראקטיב ברוקרס מרחיבה כלים למשקיעים גלובליים

GlobalAnalyst מסייע למשקיעים למצוא הזדמנויות חדשות ולגוון את תיקי ההשקעות שלהם, על פי מדדים שהמשקיע בוחר, הכלי הוא בחינם

אינטראקטיב ברוקרס (נאסד"ק: IBKR), חברת ברוקרים גלובלית, הציגה היום את GlobalAnalyst, כלי חדש המאפשר למשקיעים להשוות את הערכות השווי היחסיות והמדדים הפיננסיים של מניות ברחבי העולם.

GlobalAnalyst מיועד למשקיעים המעוניינים בגיוון תיקים בינלאומי כדי לגלות חברות מוערכות בחסר שעשויות להיות להן פוטנציאל צמיחה גדול יותר. מתוך הכרה בכך שזה יכול להיות מאתגר עבור המשקיעים להעריך את היתרונות היחסיים של מניות הנסחרות במטבעות שונים, Interactive Brokers יצרו כלי פשוט אך רב עוצמה להשוות כל מספר של מניות לפי מדדים שונים באחד מ -27 מטבעות לפי בחירת המשתמש. באופן דומה, משתמשים יכולים לקנות ולמכור ולעקוב אחר מניות אלה במטבע לפי בחירתם, והכל בחשבון אחד על מסך אחד.

באמצעות GlobalAnalyst, משקיעים יכולים לחפש מניות לפי אזור, מדינה, תעשייה, שווי שוק ומטבע כדי לזהות מניות מוערכות פחות ברחבי העולם. טבלה מציגה שוק נוכחי ומדדים פיננסיים שונים, כגון יחס P/E/G (PE חלקי קצב צמיחה של רווחים מורכבים לשלוש שנים). PEG מתחת ל- 1.0 מצביע על כך שחברה מוערכת בחסר, בעוד PEG מעל 1.0 מצביע על חברה שמוערכת יתר על המידה.

"בנוסף להצעת אפשרויות השקעה מיותר מ- 135 שווקים גלובליים, אנו ממשיכים לספק למשקיעים טכנולוגיה וכלים מובילים שיעזרו להם לקבל החלטות השקעה מושכלות", אמר תומאס פיטרפי, יו"ר ומייסד Interactive Brokers. "GlobalAnalyst הוא כלי נהדר עבור משקיעים בודדים וסוחרים מתוחכמים להתחיל את החיפוש שלהם, המחפשים לנצל את היתרונות של השקעה ברחבי העולם. נדגיש כי ניתוח יסודי חייב תמיד לעקוב אחר ממצאים ראשוניים".

הפשטות של GlobalAnalyst הופכת אותו לשימושי עבור כל משקיע המריץ חיפוש מהיר אחר מניות בינלאומיות והוא זמין ללא תשלום באתר Interactive Brokersהיה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים