שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

סינפטיקס השלימה את רכישת DSP group הישראלית

סינפטיקס (Nasdaq: SYNA) משנה את הדרך בה בני האדם מתקשרים עם מכשירים חכמים ומידע, ומהנדסת חוויות ייחודיות בבית, במשרד, ברכב ובתנועה.

סינפטיקס (Synaptics), הנסחרת בנאסד"ק, הודיעה הלילה כי השלימה את רכישת DSP group הישראלית, בתמורה כוללת של כ-549 מיליון דולר במזומן. הרכישה, שדווחה כבר בסוף אוגוסט, משלבת שתי חברות מובילות בתחום העיבוד הקולי וטכנולוגיות להפעלה קולית במכשירים חכמים. 

 "אנחנו מתרגשים לקבל את חברת DSPG המוכשרת לתוך החברה שלנו" אמר מייקל הרלסטון, נשיא ומנכ"ל סינפטיקס. "היכולות של קבוצת DSP והפיתוחים שלהם בתחום מוצר ה-SmartVoice וה-AI במתח נמוך, מתאימים לאסטרטגית ארוכת הטווח שלנו לחבר מכשירים חכמים יותר ברשתות קצה. יתרה מכך, התוספת של טכנולוגיית ULE האלחוטית של קבוצת DSP ופתרונות עיבוד VOIP משפרת את היכולת שלנו למכירה צולבת וגם לספק פתרונות מובנים לבסיס הלקוחות המשולב של החברות". 

 סינפטיקס (Nasdaq: SYNA) משנה את הדרך בה בני האדם מתקשרים עם מכשירים חכמים ומידע, ומהנדסת חוויות ייחודיות בבית, במשרד, ברכב ובתנועה. סינפטיקס שותפה של ספקי המערכות החכמות החדשניות ביותר בעולם המשלבות טכנולוגיות חוויתיות מרובות במערכות שהופכות את החיים הדיגיטליים שלנו ליותר פרודוקטיביים, מלאי תובנה, בטוחים ומהנים. לקוחות החברה משלבים את הטכנולוגיות המבודלות של סינפטיקס במגע, תצוגה וביומטריה עם דור חדש של חיבוריות בין מכשירים ועיבוד באמצעות AI של וידאו, חזון, אודיו, דיבור ואבטחה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים