שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל"ן

הראל וחנן מור בשת”פ דיור להשכרה ברמת גן

החברה המשותפת של שתי החברות תתחיל לפעול להקמת כ-300 יח"ד דיור להשכרה, כאשר מתקיים מו"מ להוספת 250 יח"ד נוספות, מור תחזיק 60% מהחברה

קבוצת More מדווחת כי בהמשך למהלך האסטרטגי לכניסה לתחום הדיור להשכרה יחד עם קבוצת הראל ביטוח, החברה המשותפת של שתי החברות תתחיל לפעול להקמת כ-300 יח"ד דיור להשכרה ובוחנת הכנסת עוד יחידות דיור שתירכשנה מפרויקטים קיימים של קבוצת More .

כזכור, בחודש ספטמבר האחרון, דיווחה קבוצת More כי יחד עם הראל ביטוח, זכתה בפרויקט ברמת גן להקמה צפויה של כ-300 יח"ד המיועדות להשכרה. שטח הפרויקט כולל 4 מגרשים סמוכים, בשטח כולל של 24,141 מ"ר עיקרי, הכולל כ-450 שטחי מסחר וכן 7,595 מ"ר שטחי שירות. מחצית מהיח"ד מיועדות לדיירים זכאים בשכ"ד מפוקח ומחצית מיועדת להשכרה בשוק החופשי.

כעת מדווחת קבוצת More כי היא מנהלת מו"מ על עוד כ-250 יח"ד מהפרויקטים שהחברה מקימה כך, שבכפוף להסכמות  החברה המשותפת תחזיק ותתפעל כ-550 יח"ד להשכרה. יעד החברה המשותפת בתחום הדיור להשכרה הוא להגיע לאלפי יח"ד, עם צמיחה של כ-100-300 יח"ד בשנה, מהפרויקטים של החברה ומכרזי דירה להשכיר.

חנן מור, יו"ר הקבוצה ציין: "כניסה לתחום הדיור להשכרה מהווה עבורנו מנוע צמיחה נוסף לשנים הקרובות. לקבוצה מומחיות רבה בייזום נדל"ן למגורים והפעלה של נכסים מניבים והדיור להשכרה הוא תחום שזוהה על ידינו כבעל ערך משמעותי על רקע עלייה של מחירי הדיור, העדר פתרונות דיור וביקוש גבוה לדיור להשכרה לטווח הארוך. לצורך כך חברנו לשותפים שלנו בחברת הביטוח הראל ואנו זוכים לאמון רב על המהלך הן מהמערכת הבנקאית והן מהגופים המוסדיים בשוק ההון. בכוונתנו לספק לדיירים מוצר איכותי, באזורי הביקוש אשר מספק חווית מגורים ייחודית. אנו מאמינים כי באזורים אלו גם צפויה עליה בשווי הנכסים. תחום הדיור להשכרה בקבוצה יתחיל עם פורטפוליו של מאות יח"ד והמטרה היא להגיע לחברה שתיזום, תחזיק ותתפעל אלפי יח"ד מושכרות המייצרות תזרים שוטף וקבוע, תוך יצירת ערך לבעלי המניות שלנו.

כיום, יכולות הקבוצה בתחום הנדל"ן ממצבות אותנו כאחת מהמחברות המובילות במדינת ישראל, תוך שאנו עוסקים בייזום נדל"ן למגורים, ניהול פרויקטים גדולים, קבלנות, ייזום הפעלה והשכרה של נכסים מניבים, פיתוח והשבחה של קרקעות וכעת גם דיור להשכרה."

איציק טוויל, מנהל אגף הנדל"ן ואגף האשראי בחטיבת ההשקעות של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: חטיבת ההשקעות של הראל קבלה, לפני שנה, החלטה אסטרטגית בקשר עם השקעותיה הישירות בנדלן והיא להתמקד, בין השאר, בענף הנדלן למגורים בארץ ובעולם. במסגרת החלטה זו , החלטנו, שלצד ההשקעות הרבות שאנו מבצעים במולטי פמלי בחו"ל נתחיל לבצע השקעות דומות בישראל. החבירה לקבוצת חנן מור בנוסף להתקשרויות נוספות שבצענו השנה, תרחיב את ההשקעות שלנו בפרוייקטים לדיור להשכרה לטווח ארוך בישראל, פרוייקטים בהם הראל הייתה חלוצה במימון עד כה מימנו 7 פרוייקטים . כעת אנו נכנסים להשקעות גם בתחום האקוויטי במטרה לשרת נאמנה את ציבור החוסכים שלנו.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים