שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
הייטק וקריפטו

גוגל פיי הגיעה לישראל באיחור אופנתי

גוגל פיי החליטה להיכנס לישראל לאחר חצי שנה מוצלחת מאוד של אפל פיי והמתחרה הגדולה לא יכלה להישאר מאחור, תעניק הטבות על מנת למשוך את קהל הלקוחות

מאסטרקארד מקדמת את כניסת Google Pay  לישראל; שיתוף הפעולה בין חברות הענק מגיע לישראל, מייתר את המזומן ומאפשר לשלם בצורה בטוחה מבלי להוציא את כרטיס האשראי מהארנק ומבלי לחשוף את פרטיו במהלך העסקה.

לרגל ההשקה מאסטרקארד יוצאת במבצעים ייחודיים למשלמים ב- Google Pay עם כרטיס מאסטרקארד:

מקדונלדס: מקבלים ארוחה במתנה  בשווי עד 45 שח בקניית ארוחה מתפריט הארוחות במקדונלדס.

משקר מכונות שתיה אוטומטיות - בכל המכונות הנושאות את מדבקת המבצע לממכר שתיה קלה וחמה, מזון, חטיפים ומוצרי חלב תנתן הנחה של  50% בעת תשלום ב כרטיס מאסטרקארד דרך Google Pay על כל הפריטים.

טכנולוגית הטוקניזציה של מאסטרקארד היא זו העומדת בבסיס פעולת התשלום ומאפשרת תשלום בטוח ונוח בכל ארנקי התשלום מבוססי NFC וביניהם אפל, גוגל וארנקי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי. 

שירות Mastercard Digital Enablement (MDES), מבטיח את תקינות המידע של בעל הכרטיס, את אבטחת המידע וחווית המשתמש. מספר כרטיס האשראי איננו נשמר על המכשיר ולא על השרתים של גוגל. במקום זאת, מוקצה לכרטיס מספר ייחודי (טוקן), מוצפן, ששומר את הפרטים בבטחה. הטלפון משדר את הטוקן ולא חושף כלל את פרטי הכרטיס האמיתי. הגישה לתשלום מתאפשרת רק לאחר שנעילת המכשיר הוסרה, באמצעים ביומטריים או באמצעות סיסמא.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים