שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

עליות שערים חדות במסחר בארה”ב הנאסדק טס 2%

החוזים העתידיים עולים מעל 1.2% כולל הראסל, אירופה מזנקת 2% , החוזה על הנפט חוזר מעל 70 דולר, הביטקויין נותר 51 אלף דולר, מניות התיירות ירצו להמשיך בהתאוששות.

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את המסחר בעליות שערים חדות, על רקע ירידת החשש מזן האומיקרון. המדדים נסחרים בעליות שערים חדות של מעל 1% כשמדד הנאסד"ק 100 מתקרב לעליה של 2% בקירוב. אמש ננעל המסחר במגמה חיובית לאחר פתיחה במגמה מעורבת, בסיכום יומי עלה מדד האס אנד פי 1.17% מדד הדאו התחזק 1.8% ומדד הנאסד"ק מחק ירידה מוקדמת של אחוז לעליה של 0.9%. מניות התעופה והקרוזים בלטו לחיוב לאחר ירידות שערים חדות ואלה ממשיכות מעלה גם במסחר המוקדם.

גם באסיה ננעל המסחר במגמה חיובית במדדים המובילים, מדד הניקיי זינק 1.9%, הונג קונג עלתה 2.7% ומדד שנחאי המשיך להיות חלש עם עליה מינורית של 0.2%? באירופה מגמה חיובית, הדקס עולה .21%, הקאק הצרפתי מתחזק 2.4%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה 2.9% לרמה של 71.5 דולר לחבית. הזהב עולה לרמה של 1,782 דולר לאונקיה.

מניות בכותרות:

אמריקן איירליינס (AAL) עולה מעל 3% במסחר המוקדם וממשיכה את המומנטום החיובי מאמש. מנכ"ל החברה הודיע על סיום תפקידו החל מסוף מרץ הקרוב אך עדיין יישאר היו"ר.

אוטוזון (AZO) עולה קלות במסחר המוקדם ובמחזור נמוך לאחר שפרסמה דוחות עם רווח של 25.69 דולר למניה מול צפי של 20.87 דולר. הכנסות החברה עקפו את התחזיות עם גידול של 13.6% בחנויות זהות, גבוה מהצפי לגידול של 5% בלבד.

טסלה (TSLA) תחליף מצלמות פגומות בחלק מהדגמים שלה כך על פי מסמכים שדלפו לרשת CNBC. המצלמות הפגומות יכולות להראות סרטון ריק או קטוע. בנפרד, ב UBS חזרו על המלצת נייטרלי ואומרים ששום חברה לא מתקרבת לאיים על ההגמוניה שלה בתחום ב 2022.

קונסטליישן ברדנס (STZ) המחזיקה במותג המקסיקני "קורונה" הסכימה לבנות מבשלת בירה חדשה בדרום מזרח מקסיקו, על פי הוול סטריט ג’ורנל. הדיווח אמור לצאת עוד השבוע והוא מגיע שנתיים אחרי שממשל הכריח את החברה לסגור ולא להפעיל את המפעל החדש שפתחה סמוך לגבול בין מקסיקו לארה"ב.

אינטל (INTC) עולה 7% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה אמש לאחר המסחר שהיא מתכננת להנפיק את מוביל איי הישראלית עד מחצית 2022 ולפי שווי של 50 מיליארד דולר. אינטל רכשה את החברה בסכום של קצת עמל 16 מיליארד דולר.

במבל (BMBK) הפלטפורמה הדיגיטלית לדייטים עולה 7% במסחר המקודם לאחר ש JP סקיוריטיס העלתה את המניה ממשקל יתר מנייטרלי וזה לאחר שנפגשו על הנהלת החברה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים