שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

פתיחה מעורבת בארה”ב לאחר ההודעה של פייזר

החוזים העתידיים נסחרים בעליה אחרי הראלי אמש; באירופה מגמה מעורבת ; פייזר מודיעה על עמידות מחוסני בוסטר לזן האומיקרון, השוק פחות מתרגש

בורסות ארה"ב צפויות את המסחר בעליות שערים קלות במדדים המובילים. אתמול ננעלו המדדים בעליות שערים חדות כשמדד הנאסד"ק מזנק 3% בחסות ענקיות הטכנולוגיה שהתאוששו מירידות השערים האחרונות.

שוק המשכנתאות בארה"ב רותח והירידה בתשואות על אגרות החוב מגיעה לירידה בשוק המשכנתאות ועל זינוק של 9% בבקשות למימון מחדש. מומחי בתחום מעריכים שזה יהיה לטווח זמן קצר בלבד ולא מעבר.

בית הנבחרים נקט צעד ראשון למניעת דיפולט של החוב האמריקאי. אמש עברה הצעת חוק שתאפשר לסנאט להעלות את מגבלות ההלוואה של המדינה ברוב רגיל. שרת האוצר ג’נט ילן מעריכה שארה"ב תגיע לתקרת החוב ב 15 לחודש.

עליות השערים באסיה המשיכו גם היום, הניקיי זינק 1.4%, שנחאי 1.2% והונג קונג ננעלה ללא שינוי. באירופה יציבות, הדקס יורד 0.4% הקאק יורד 0.1%, בריטניה עולה 0.1%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד עולה קלות לרמה של 72.4 דולר. מחיר אונקיית זהב עומד על 1783 דולר.

מניות בכותרות:

קמפבל סופ (CPB) יצרנית המזון פרסמה דוחות שעקפו את תחזית הרווח אך כשלו מול ציפי ההכנסות. החברה הצליחה למתן את העליות של חומרי הגלם בעקבות העלאת המחיר לצרכנים.  

פייזר (PFE) והשותפה שלה ביונטק (BNTX) מפרסמות מחקר על כך שמחוסנים ב 3 מנות עמידים בפני וריאנט האומיקרון. מחוסנים ב 2 מנות עדיין מקבלים הגנה מפני החיסון. החברות ציינו שהם ממשיכים לעבוד על חיסון מותאם וזה ייקח מספר חודשים.

צארג’ פואינט הולדינגס (CHPT) יורדת 5% במסחר המוקדם לאחר שפרסמה דוחות עם הפסד מעט גבוה מתחזיות השוק והכנסות שעקפו קלות את התחזיות. החברה סיפקה תחזית חזקה יותר לרבעון הראשון אך בשלב זה השוק קצת יותר פסימי בנוגע לביצועי החברה והיא ככתוב לעיל יורדת במסחר המוקדם.

תור אינדוסטריז (THO) יצרנית רכבי הפנאי הציגה רווח של 4.34 דולר למניה ברבעון האחרון של השנה מול צפי של 3.24 דולר. הכנסות החברה עלו ביחס לתחזיות והמניה מזנקת 4% במסחר המוקדם בשל הודעתה על המשך ביקושים חזקים למוצרי החברה שיכנסו גם ל 2022.

רובינהוד (HOOD) הגישה בקשה להפסקת מכירת מניות ע"י תומכים (עושי שוק). המניה עולה 3% במסחר המוקדם.הוסף תגובה
  1. 1. באירופה אין חיסון 3 . לא ישפיע

    מאת: ATUK19 | פורסם ב- 08/12/21 15:36

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים