שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

SYTA הישראלית הקטנה מזנקת בנאסדק

החברה חתמה לפניי יומיים על הסכם בסכום של 1.3 מיליון דולר לכוחות ביטחון ומאז לא מפסיקה לרכז מחזורי מסחר גדולים עם זינוקים מרשימים

ונקובר, 9 בדצמבר, 2021 - Siyata Mobile Inc. (NASDAQ: SYTA, SYTAW) ספק עולמי של מכשירי Push-to-Talk over Cellular (PoC) ומערכות להגברת אותות סלולריים, מודיעה כי קיבלה הזמנת רכש של 1.3 מיליון דולר לפניי יומיים ומאז לא מפסיקה לזנק, ההזמנה בעיקר עבור כוחות משטרה ומענה ראשון ב-EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) עבור מכשירי SD7 הקשוחים של החברה, יחידות רכב VK7 ואביזרים אחרים. הזמנה זו מביאה את ההזמנות בשנה האחרונה עבור ה-SD7 וה-VK7 ליותר מ-1.8 מיליון דולר.

מארק סילנפרוינד, מנכ"ל סיאטה אומר: "שני מוצרי SD7 ו-VK7 הושקו לאחרונה ואנו שמחים לראות אימוץ הולך וגובר של מוצרי הסלולר החדשניים והאביזרים הנלווים שלנו. יתרה מכך, אנו מצפים שמגמת אימוץ זו תימשך, לאור היכולות הטכניות הייחודיות של סל המוצרים שלנו והצעת הערך שהם מייצגים ללקוחות הארגוניים וכוחות הצלה".

ה-SD7 הוא מכשיר קל לשימוש, PTT (Push-To-Talk) בלבד, מוקשח עם ממשק מוגבל  כלומר, LTE, Wi- Fi, ו-Bluetooth מופעלים ועל תשתית מערכת ההפעלה אנדרואיד. דירוג ה-IP68 שלו, העמידות בפני מים ואבק, הגנה מפני נפילות והסוללה החזקה הופכים אותו למתאים היטב לשימוש בסביבות קשות.

משתמשי ה-SD7 יכולים להתחבר ולתאם במהירות ע"ג רשתות סלולריות ציבוריות מאוחדות בצפון אמריקה ובשווקים בינלאומיים אחרים ללא כל הקשיים בניהול הדור הנוכחי של טלפונים חכמים/פיצ’רים קשוחים. במילים פשוטות, ה-SD7 מתאים באופן אידיאלי כשדרוג מושלם ממכשירי רדיו לנייד (LMR) והמגבלות שלו הכוללות חוסר תאימות לרשת, אזורי כיסוי מוגבלים ופונקציונליות מוגבלת שמותירים צורך עצום ברשת ופלטפורמה מאוחדת.

ה-VK7 הוא ערכת רכב ראשונה מסוגה, מוגשת לפטנט, עם רמקול משולב של 20 וואט, שרוול חיבור פשוט ל-SD7 וחיבור אנטנה חיצוני לחיבור לשמשה קדמית או לאנטנה לתלייה על הגג, כדי לאפשר למשתמש חוויית רכב הדומה לזו ממכשיר רדיו נייד יבשתי (LMR) מסורתי. ה-VK7 עוצב באופן ייחודי לשימוש עם ה-SD7 ומתחבר ישירות לכוח הרכב ויכול גם להתחבר למגבר סלולרי של Uniden לקישוריות סלולרית טובה יותר וניתן לצייד אותו במיקרופון רמקול מרוחק חיצוני  כדי להבטיח עמידה בחקיקה /תקנות של תקשורת הוסף תגובה
  1. 1. כל הכבוד. מעריכים אותה פה אני רואה (לל"ת)

    מאת: סוקרטס888 | פורסם ב- 09/12/21 19:30

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים