שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

התנודתיות בוול סטריט נמשכת המגמה מעורבת

הנאסדק יורד 1% , טסלה יורדת 2% DDOG צוללת 8%; באירופה יציבות במסחר; באסיה ננעלו המדדים בירידות שערים, הביטקוין נותר ברמת 47 אלף דולר

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בירידות שערים קלות לאחר שאש נפתח יום המסחר במגה חיובית וננעל בירידות. מדד הדאו ג’ונס אבד 0.9% בעוד מדד הנאסד"ק אבד 1.4% מערכו. בלטו לשלילה מניות ה MEME (כינוי למניות שמדוברות במדיות שונות של משקיעים בשוק האמריקאי) שהמשיכו לאבד גובה וחלקן רושמות ירידות של 60-80 אחוזים מהשיאים.

בבורסות אסיה מגמה שלילית בנעילת יום המסחר, מדד הניקיי היפני אבד 0.7%, מדד ההנג סאנג נחלש ב 1.3%, שנחאי ממשיכה את המגמה השלילית עם ירידה של 0.5%. באירופה יציבות, המדדים נסחרים סביב שערי הבסיס, לונדון עולה 0.4%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד יורדת קלות לרמה של 71.1 דולר. מחיר אונקיית זהב נסחר סביב 1,784 דולר ולא זז כבר מספר ימים.

מניות בכותרות:

ביונד מיט (BYND) מניות החברה עולות מעל 4% במסחר המוקדם לאחר שפייפר סנדלר מעלה המלצה לנייטרלי ממשקל חסר. בפייפר סנדלר אומרים שהשקה ארצית עם מקדונלדס עשויה להתרחש בעוד פחות מ 3 חודשים.

פייזר (PFE) פרסמה מחקר על גלולת הקוביד האנטי וירלית שלה המראה יעלות של 89% במניעת אשפוזים ומוות בחולים בסיכון גבוהה. עוד ציינה שהגלולה ככל הנראה יעילה גם כנגד האומיקרון.

טסלה (TSLA) מייסד החברה איילון מאסק ממשיך לרסס ולמכור מניות על המשקיעים. המכירות ככל הנראה נועדו לכסות את תשלומי המס שנותרו ממימוש אופציות למניות. החברה אבדה מעל 20% משיאה וירדה מתחת לטריליון דולר.

AMC אינטרטאינמנט (AMC) יורדת עוד 7% במסחר המקודם לאחר אובדן של 15% אמש. מכירת המניות של מנכ"ל החברה בשבוע שעבר וכמעט חיסון הפוזיציה של סמנכ"ל הכספים ממשיכים לעשות אפקט שלילי על המניה.

גיים סטופ (GME) ממשיכה לאבד גובה במסחר המוקדם לאחר ששבוע שעבר דיווחה על הפסד גבוה מהצפוי. האפקט השלילי במניה נמשך והיא נסחרת בשפל מאז אפריל האחרון והזינוקים התכופים במניה בעקבות פורום המשקיעים וול סטריט בטס שהעלתה את המניה לתודעה עולמית.הוסף תגובה
  1. 1. Wall Street

    מאת: rutti | פורסם ב- 14/12/21 16:53

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים