שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל"ן

לוינשטין נכסים השלימה גיוס של כ- 220 מיליון שקל מגופים מוסדיים

כספי הגיוס ישמשו לפעילות השוטפת ולקידום הפרויקטים לתעסוקה ומסחר הנמצאים בשלבי ייזום ופיתוח מתקדמים בהיקף של כ- 100,000 מ"ר, ביניהם פרויקט התחנה המרכזית

חברת לוינשטין נכסים אשר ביקשה לגייס 180 מש"ח השלימה בסוף השבוע  גיוס במסגרת השלב המוסדי של 220 מיליון שקל באמצעות סדרת אג"ח חדשה סדרה ג’. הבוקר דיווחה החברה על תוצאות המכרז למשקיעים מסווגים במסגרתו התקבלו הזמנות בסך כולל של 670 מיליון ש"ח.

הסדרה תישא ריבית שיקלית שאינה צמודה בשיעור של 1.9% לשנה, במח"מ של 4.95 שנים, הריבית שהתקבלה משקפת מרווח של כ- 1.4% מעל לאג"ח הממשלתי המקביל,לאור היקף הביקושים במכרז, פנתה החברה אל חברת הדרוג S&P מעלות אשר אישרה את הגדלת הסדרה.

כספי הגיוס ישמשו לפעילות השוטפת של החברה ולקידום הפרויקטים לתעסוקה ומסחר הנמצאים בשלבי ייזום ופיתוח מתקדמים בהיקף של כ- 100,000 מ"ר, ביניהם פרויקט התחנה המרכזית הישנה בתל אביב בהיקף של 58,000 מ"ר תעסוקה ומסחר ועוד כ- 450 יחידות דיור, חלק החברה בפרויקט שיבנה בשיתוף שיכון ובינוי , כ- 15,500 מ"ר בבאר שבע, כ- 9,000 מ"ר בכפר סבא וכ- 10,000 מ"ר בפרדסיה.

לדברי ערן עמרם, המשנה למנכ"ל והאחראי על תחום הכספים בלוינשטין נכסים: "ביקושי היתר במכרז בגובה של 500 מיליון ₪  מהווים הבעת אמון מובהקת מצד שוק ההון בחוסן של החברה ובאיתנות הפיננסית שלה. לחברה מספר פרויקטים הנמצאים בשלבי ייזום ופיתוח מתקדמים ואשר ישפיעו על הכנסות החברה בעתיד הקרוב והחברה ממשיכה לבחון הזדמנויות עסקיות בשוק שירחיבו את הפורטפוליו של החברה וישיאו ערך לבעלי המניות".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים