שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

לאחר התיקון החד אמש פתיחה מעורבת בוול סטריט

צפי לפתיחה מסחר יציבה בארה"ב, למרות הסגרים והחשש מהתחלואה יציבות בבורסות אירופה, בסופ"ש חופשת חג המולד, הדולר עומד על 3.167

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר ביציבות לאחר שאתמול קטעו המדדים רצף של שלושה ימי מסחר שליליים עם עליות שערים נאות. מדד האס אנד פי 500 עלה בשיעור של 1.8%, מדד הנאסד"ק התחזק ב 2.4% בהובלה של חברות הטכנולוגיה הגדולות. נזכיר שהמסחר בבורסה השבוע יסתיים מחר לרגל חג המולד בסופ"ש הקרוב. בשבוע הבא ועד לשנה החדשה צפויים להיות מחזורי מסחר דלילים בהתאם לתקופת החגים וסיום השנה.

בורסות אירופה נסחרות ביציבות סביב שערי הבסיס. באסיה יציבות בנטייה לעליות קלות במרבית הבורסות המרכזיות, הניקיי עלה 0.16%, אוסטרליה עלתה 0.13% והונג קונג בלטה עם עליה של 0.57%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד התאוששה בחדות אתמול והיום נסחרת ביציבות ברמה של 71.3 דולר. מחיר אונקיית זהב עומדת על 1,792 דולר.

מניות בכותרות:

טסלה (TSLA) עולה 3.5% במסחר המוקדם בהמשך לעליה של 4.3% אתמול לאחר שמייסד החברה אילון מאסק הודיע שמכר מספיר מניות והגיע למטרה הראשית שלו שהיא מכירה של 10% מסך האחזקות שלו בחברה. בזמן זה אחזקותיו בטסלה עלו בשל מימוש של אופציות למניות.

בלאקברי (BB) דיווחה על רבעון שעבר בשלום ללא רווח או הפסד כשהצפי היה להפסד של 7 סנט למניה. הכנסות עלו מעל לציפיות השוק בעיקר בשל ביקוש לפתרונות להגנת סייבר. התחזיות למוצרי הסייבר לרבעון הקרוב לעומת זאת מעט חלשות.

קטרפילר (CAT) עולה 1.5% לאחר שקבלה העלאת המלצת מברנסטיין מתשואת שוק לתשואת יתר.

קארמקס (KMX) פרסמה דוחות ובו עקפה בשורת הרווח וההכנסות. חברת הריטייל לכלי רכב פרסמה שהמכירות לסוכנויות רכב זהות יצאו מעל לצפי. המניה עולה 3% במסחר המקודם.

עליבאבא (BABA) נחלשת 4% במסחר המוקדם לאחר שקבלה הורדת המלצה מאטלנטיק אקווטיס ממשקל יתר לנייטרלי. באטלנטיק חוששים מביצועים חלשים וחוסר התאוששות עסקית של המותגים טבאו ו טי מול.

קוינבייס (COIN) פלטפורמת המסחר בקריפטו נכנסה ל TOP-PICK של אופנהיימר ל 2022.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים