שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

ראלי סנטה קלאוס ממשיך עם שיא חדש באס אנד פי 500

עליות שערים של עד 0.5% בפתיחת המסחר; בורסות אירופה עולות יום שני ברציפות; מחיר הנפט ממשיכים לזנק והמחיר מעל 76 דולר, הדולר יורד ל - 3.1

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח יום המסחר בעליות שערים ולהמשיך את המגמה החיובית של תחילת שבוע המסחר. דלילות מחזורי המסחר לא מרתיעה את פעילי השוק, מדד האס אנד פי 500 זינק אתמול 1.4% לשיא חדש, מדד השבבים SOXX ממשיך לנסוק ואיתו מניות הטכנולוגיה.

באירופה עליות שערים, הדקס עולה 0.9% מתקרב שוב לאזור של 16,000 נקודות. הקאק הצרפתי עולה 0.65%, בבריטניה אין מסחר גם היום.

באסיה מגמה חיובית, יפן עלתה 1.37%, הונג קונג התחזקה ב 0.25% הקוספי הקוריאני עלה 0.7% ובאוסטרליה גם היום אין מסחר.

חבית נפט מסוג לייט קרוד מתקרבת למחיר של 77 דולר לחבית, רושמת זינוק של קרוב ל 10% בימי המסחר האחרונים. מחיר אונקיית זהב עומד על 1816 דולר.

מניות בכותרות:

אפל (AAPL) הודיעה שתסגור את 12 החנויות שלה בעיר ניו יורק בשם התפרצות וריאנט הקורונה. בנפרד מהידיעה, החברה שוב מתקרבת לשווי שוק של 3 טריליון דולר זה יקרה במחיר של 182.86 דולר למניה.

קוינבייס (COIN) בורסת הקריפטו נחלשת כ 2% במסחר המוקדם בעקבות הירידות היום במטבעות הקריפטן, הביטקווין יורד 4% ואתריום נחש ב 4.2%.

אקסטרים נטוורקס (EXTR) ממשיכה במגמה החיובית במסחר המוקדם ועולה 1.5% לאחר זינוק אתמול של 6.9%. חברת מחשוב הענן מקבלת העלאת מחיר היעד מנידהם מ 16 דולר ל 18.5 דולר.

אינוידיה (NVDA) עולה 1% במסחר המוקדם וממשיכה רצף של 4 ימי מסחר רצופים. קרן הסל של השבבים SOXX ננעלה אתמול בשיא חדש וזה שאינוידיה נסחרת מעט מתחת לשיאה. מניות השבבים ממשיכות הקטר של הטכנולוגיה בעקבות המחסור בשבבים שדוחף את המחירים כלפי מעלה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים