שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

בורסות ארה”ב שומרות על יציבות בשיאים השנתיים

פתיחה יציבה בארה"ב המדדים עולים קלות, בורסות אירופה יורדות קלות, הזהב מאבד גובה ויורד מתחת ל 1,800 דולר לאונקיה, הזהב הדיגיטלי (ביטקויין) יורד ל-47 אלף דולר

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח יום המסחר ביציבות לאחר סגירה בירידות שערים קלות אמש. מחזורי המסחר ממשיכים להיות נמוכים כיאה לתקופת החגים ולשבוע המסחר האחרון בשנה. מדד האס אנד פי 500 ירד 0.1% בעוד מדד הנאסד"ק נחלש כ 0.5%, הדאו מנגד עלה ב 0.25%.

באירופה בורסות בריטניה חזרו למסחר לאחר יומיים של חופש המדד המוביל פוטסי 100 עולה 0.8%. הדקס וקאק מאבדים 0.5% ו 0.4% בהתאמה

באסיה מגמה שלילית, טוקיו ירדה 0.55%, שנחאי אבדה 0.9%, הונג קונג נחלשה ב 0.8%. המדדים באוסטרליה חזרו מימי החופשה לעליה של 1.2%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד מאבדת גובה לרמה של 75.8 דולר, מחיר אונקיית זהב יורדת למחיר של 1,790 דולר.

מניות בכותרות:

רשת ההלבשה התחתונה ויקטוריה סיקרט (VSCO) עולה 9% במסחר המוקדם לאחר שהודיעה על רכישה חוזרת של מניות בגובה 250 מיליון דולר.

עליבאבא (BABA) החברה שוקלת מכירה של אחזקת ברשת החברתית וואיבו (WB) בה היא מחזיקה 30%. המניות של 2 החברות יורדות בלות במסחר המוקדם.

דידי גלובל (DIDI) תבצע "רישום לפני הקדמה" לרישום המניות שלה בהונג קונג לפני שתמחק מהמסחר בארה"ב. בשיטה זו היא לא תנפיק מניות חדשות ולא תגייס הון. החברה יורדות 1.5% במסחר המוקדם.

קאל מרין פודס (CALM) יצרנית הביצים הגדולה בארה"ב מדווחת על רווח של 2 סנט בלבד ברבעון האחרון מול צפי של 30סנט. הכנסות החברה לעומת זאת יצאו מעל לציפיות השוק. החברה אומרת שעלויות יקרות של אריזה ושכר פגעו בשורה התחתונה. המניה צוללת 7% במסחר המוקדם.

ביונטק (BNTX) יורדת 3% במסחר המוקדם במה שנראה כיום שביעי ברציפות של ירידות שערים במניה. גם מודרנה סובלת מרצף זהה של ירידות ואובדן של 18% בימים המסחר האחרונים.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים