שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

מניות הטכנולוגיה פתחו באדום

צפי להמשך מימושים במניות הטכנולוגיה, בטרום הנאסד"ק 100 מאבד 0.5%, בורסות אירופה ממשיכות בפתיחת השנה החיובית, ביונד מיט מזנקת במסחר המוקדם בעקבות שיתוף עם KFC

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בירידות שערים בעיקר במניות הטכנולוגיה ומדד הנאסד"ק שממשיך את המגמה השלילית ויורד במסחר המוקדם. אמש נעלו המדדים את המסחר במגמה מעורבת, מדד בדאוג ונס ננעל בעליה של 0.6% לשיא חדש בעוד מניות הטכנולוגיה סבלו מירידות שערים שאומנם נחלשו לקראת נעילת המסחר כשמדד הנאסד"ק 100 אבד 1.35% מערכו.

סקר התעסוקה של ADP התפרסם בשעה 15:15 שעון ישראל ובמקום 375 אלף משרות חדשות הראה על צפי ליצירה של מעל לכפול, 807 אלף משרות, על רקע חגי דצמבר. דו"ח התעסוקה של חודש דצמבר יפורסם כשעה לפני פתיחת המסחר ביום שישי.

עוד ועוד סקירות של אסטרטגים מובילים יוצאים עם סיכום ופתיחת השנה ובהן צופים בעיקר שנה תנודתית לשווקי המניות והיעד האמצעים למדד האס אנד פי 500 עומד על רמה של 5,050 נקודות. אציין שבשנתיים האחרונות האסטרטגים פיספסו באופן עקבי את העליות החזקות של המדד שיצאו מעל לתחזיות האופטימיות ביותר. בגישה השוקית ביותר עומדים אופנהיימר עם יעד של 5,330 נקודות למדד ומנגד במורגן סטנלי רואים תשואה שלילית השנה ומחיר של 4,400 נקודות למדד.

באירופה ממשיכה המגמה החיובית כשהדקס מתקרב לשיא ועולה עוד 0.7%, הקאק מתחזק ב 0.65% ופוטסי הבריטי עולה 0.1%. באסיה ירידות שערים פרט למדד הנייקי שעלה 0.1%, שנחאי ירדה 1%, הונג קונג 1.6% ואוסטרליה נחלשה ב 0.3%.

חבית נפט מסוג לייט קרוד ממשיכה לעלות לרמה של 77.5 דולר, מחיר אונקיית זהב עולה ל 1,817 דולר.

מניות בכותרות:

ביונד מיט (BYND) מזנקת 9% במסחר המוקדם לאחר שדיווחה על שיתוף פעולה עם רשת המסעדות KFC. החברה צתליף את העוף המטוגן של החברה בפריסה ארצית החל מיום שני הקרוב.

ניקולה (NKLA) עולה 3% במסחרה מוקדם לאחר שהודיעה על קבלת הזמנה של 10 משאיות חשמליות מתוצרתה לחברת הלוגיסטיקה US טראקס.

עליבאבא (BABA) גם ידיעה על הכפלת פוזיציה מצידה של דיילי ג’ורנל קורפ שהיו"ר שלה הוא צ’רלי מונגר אחד מהמנהלים הבכירים בחברת האחזקות של ברייקשיר האטוואיי של המשקיע האייקוני ווארן באפט.

סוני (SONY) רוצה גם היא לקחת חלק בטירלול העולמי, מודיעה על הקמה של יחידה שתתמקד בייצור של רכב חשמלי. החברה מיפן הגדילה לעשות ואף הציגה אב טיפוס של רכב ספורט בתערוכת מוצרי האלקטרוניקה בלאס וגס. המניה עולה 4% במסחר המוקדם.

גרמין (GRMN) מקבלת העלאת המלצה מהחזק לקניה ע"י דויטשה בנק.

פינטרסט (PINS) מקבלת העלאת המלצה מנייטרלי למשקל נייתר ע"י פייפר סנדלר. בפייפר סנדלר רואים בצניחה האחרונה של החברה הזמנות קניה.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים