שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
וול סטריט וגלובל

שוב ירידות בפתיחת המסחר בארה”ב

לאחר נעילה במגמה מעורבת אמש צפי לעליות שערים קלות בפתיחת המסחר בארה"ב; אירופה עולה מעל 1% במדדים המובילים; ניצנים ראשונים של דוחות יוצאים השבוע

בורסות ארה"ב צפויות לפתוח את יום המסחר בעליות שערים של עד 0.4% במדדים המובילים. אמש מחק מדד הנאסד"ק ירידות של מעל 2.5% לנעילה חיובית קלה. מדד האס אנד פי 500 נשאר מאחור וירד 0.1% וירד יום חמישי ברציפות. עונות הדוחות תתחיל לצבור תאוצה בשבוע הבא עם ראשוני המדווחות. עונת הדוחות תואץ בצורה משמעותית בעיקר בשבועיים האחרונים של החודש ותחילת חודש הבא.

באירופה עליות שערים, הדקס וקאק עולים בשיעור של 1.1%, הפוטסי הבריטי מתחזק ב 0.7%. אסיה ננעלה במגמה שלילית, מדד הניקיי ירד 0.9%, שנחאי נחלשה ב 0.7% ובהונג קונג וקוריאה ננעל המסחר כמעט ללא שינוי.

חבית נפט מסוג לייט קרוד ממשיכה קדימה נסחרת סביב 79.5 דולר לחבית. מחיר אונקיית זהב נסחר ביציבות סביב 1,806 דולר.

מניות בכותרות:

אינטל (INTC) הודיעה על סמנכ"ל כספים חדש דיויד זיסנר שיהיה בתפקיד דומה בחברת מיקרון. במקביל למינוי, החברה הודיעה על עזיבה של גרגורי בראיינט ראש קבוצת מחשוב הלקוחות. המניה עולה 1% במסחר המוקדם.

IBM (IBM) יורדת 2% במסחר המוקדם לאחר שהיא מקבלת הורדת המחצה חריגה למכירה מנייטרלי ע"י בנק ההשקעות UBS.

אילומינה (ILMN) החברה פרסמה תחזית ל 2022 שעלתה על הצפיות של השוק. החברה פרסמה שותפויות חדשות עם 4 פירמות מתחום הבריאות. מניות החברה עולות 4%.

ג’וניפר נטוורקס (JNPR) עולה 4% בעקבות העלאת המלצה כפולה מתשואת חסר לקניה ע"H בנק אוף אמריקה סקיוריטיס.

אלברטסאנס (ACI) מדווחת על מכירות ורווח שעקפו את תחזיות השוק. מוקדם יותר המניה נסחרה במגמה חיובית במסחר המוקדם, אך כעת עברה לירידות שערים של 4%.

אברקרומבי אנד פיץ (ANF) החברה שנחתכה חזק ברבעון האחרון בעקבות דוחות מאכזבים מודיעה עונת חגים חלשה, אך סייגה את הדברים עם תחזית טובה דווקא לאחר עונת החגים בפתיחת השנה האזרחית.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים