שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

הירוק מתפשט בתל אביב כמו האומיקרון

מדדי תל אביב מזנקים ללא חשש מהנגיף אשר מורגש, מדד הבנקים נפט וגז והנדל"ן טסו מעל 2% , מדד המעוף ות"א 90 מעל 1.9%, קנבוטק סיימה גיוס מוצלח, הכשרת הישוב מימשה נכס

בז”ן - אינדיקציות לתוצאות הרבעון הרביעי ומבט להמשך לירן לובילן מנהל מחלקת המחקר של IBI מתנבא לגביי הדוחות הצפוים של בז"ן לאחר שקיימות אינדיקציות בנושאי המרווחים בהם פועלת החברה.

קנבוטק בגיוס שני מוצלח המצביע על אמון המשקיעים החברה עוסקת במחקר ופיתוח תרופות מבוססות קנאביס, גייסה בהצלחה כ -5 מיליון ₪ לאחר הגיוס הקודם בו גייסה כ–23 מיליון ש"ח, המצביע על אמון מהמשקיעים הישנים והחדשים.

 אפריקה מגורים מדווחת על מכירות שיא החברה מכרה 907 יחידות דיור בהיקף כספי של כ - 3.4 מיליארד שקל כולל מע"מ המשקף מחיר ליחידה של 3.4 מיליון ש"ח כולל מע"מ.

לוקסי יכול להיות מרוצה מאוד מהרכישה האחרונה רק בתחילת 2020 לוקסי רכש את אפריקה ישראל השקעות במחיר מבצע של כ- 880 מיליון ש"ח והיום החברות בנות מדווחות אפריקה מגורים על מכירות שיא ודניה סיבוס על פרויקט ענק.

עזריאלי – הייזום בשיא ואיתו המינוף נדב ברקוביץ, אנליסט נדל"ן מ- IBI בית השקעות, מנתח את מניית עזריאלי בהסתכלות על החוב הגדל עקב הרכישות והפרויקטים הגדולים.

הכשרת היישוב מצפה לרווח מעל 100 מיליון ש”ח מקרקע בגלי תכלת התב"ע מאפשרת לבנות מלון בן 144 חדרים ובשטח של כ-19,200 מ"ר. הקרקע הנמכרת, ממוקמת ברחוב גלי תכלת בהרצליה פיתוח, ולאחר שנים רבות של עבודה מאומצת מצד הכשרת הישוב.

דוראל קיבלה אישור מרשות החשמל למנוע הצמיחה של החברה רישיון להספקת חשמל מרשות החשמל. עם קבלת הרישיון, בכוונת החברה לקדם את פעילותה בתחום הספקת החשמל ומכירתו עם הסכמים ארוכי טווח עם לקוחות פרטיים ועסקיים.

קבוצת לוינשטין מדווחת על זינוק בשווי ההוגן של נכסיה לוינשטין החלה בבחינת השווי ההוגן של נכסיה במסגרת היערכות החברה לפרסום דוחותיה הכספיים לשנת 2021 שצפויים בעוד כחודשיים. במסגרת זו הוערך השווי של כל נכסיה להשקעה.

הנפט חוזר לעלות עקב קשיי ייצור בעולם רוסיה לא המשיכה להגביר את תפוקת הנפט שלה בחודש דצמבר 2021, זאת על אף העלייה במכסות הייצור של קבוצת OPEC+.לצד זאת, חברי הקבוצה באפריקה מתקשים להגדיל את יצור הנפטהוסף תגובה
  1. 3. מחר קפיצה נוספת (לל"ת)

    מאת: באבגון | פורסם ב- 11/01/22 23:12
  1. 2. משבוע שעבר מישהו אחר עורך

    מאת: maxim2222 | פורסם ב- 11/01/22 18:07
  1. 1. חדשות ספונסר שנון היום... (לל"ת)

    מאת: משה2020 | פורסם ב- 11/01/22 17:49

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים