שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

אלביט מערכות תספק מערכות ניהול קרב לחיל הים השוודי

אלביט מערכות שוודיה תספק את מערכת ניהול הקרב Albatross לציידות מוקשים ימיים מסוג Spårö של חיל הים המלכותי השוודי

אלביט מערכות שוודיה זכתה בחוזה ממנהל הרכש השוודי (Swedish Defence Material Administration) לאספקת מערכות לניהול קרב מסוג Albatross עבור חיל הים המלכותי של שוודיה. החוזה, שהנו בסכום שאינו מהותי לאלביט מערכות, יבוצע על פני תקופה של 34 חודשים. 

אלביט מערכות שוודיה תספק את מערכת ניהול הקרב Albatross לציידות מוקשים ימיים מסוג Spårö של חיל הים המלכותי השוודי. Albatross היא מערכת מדרגית (scalable) בארכיטקטורה פתוחה ומבוססת על פלטפורמת E-CIX של החברה. מערכת לניהול הקרב Albatross מאפשרת למפקדים ולמפעילים לקבל תמונה מבצעית אחודה המתאמת בין גילוי תת-מימי לבין עקיבת שטח בהתבסס על נתוני זמן אמת, וידאו סטרימינג ונתוני חוזי, ובכך מרחיבה את המעטפת המבצעית, מגדילה את הגמישות ומאפשרת קבלת החלטות אפקטיבית בביצוע משימות לנטרול מוקשים ימיים.

טוביאס וונברג, מנכ"ל אלביט מערכות שוודיה, אמר: "אנו מעריכים את האמון מצד מנהל הרכש השוודי וכוחות הביטחון של שוודיה בפתרונות שלנו. אלביט מערכות רואה גידול הולך וגובר בדרישה לפורטפוליו הימי מתוצרתה, עם הצטרפותה של זכיה זו לחוזים נוספים שהוענקו לאחרונה מלקוחות ימיים באירופה ואסיה-פסיפיק".



הוסף תגובה
  1. 1. הוספתם ציטוט לתגיות - אחלה כל הכבוד (לל"ת)

    מאת: glickid | פורסם ב- 13/01/22 09:33

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים