שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

המשקיעים בתל אביב בהלם חיובי

אפקט ינואר או עדכון המדדים? המדדים העיקריים בתל אביב לאחר שבועיים מפתיחת השנה מייצרים תשואות מדהימות בראשות מדד הבנקים אשר עלה 10%, המעוף ותל אביב 90 עלו 5%

בניגוד לפחד הגבהים אשר עיצבן הרבה מן המשקיעים אשר ראו את נתוני הכלכלה כאן משתפרים אך מדד המעוף הלך תמיד צעד קדימה ושניים אחורה, בפתיחת 2022 נראה שלמשקיעים בתל אביב אין חשש, לא מהאומיקרון, לא מארה"ב או אירופה, מצב המשק החל לחלחל ושנת 2022 נראית כבר עכשיו כמו תחילתה של ריצה מטורפת.

צריך לציין כי הריצה היא במניות הגדולות והמבוססות בניגוד לאפקט ינואר אשר מתמקד יותר במניות הקטנות, המניות הקטנות ממשיכות לרדת, המדדים נותנים ביצועים עודפים! 

כלל גייסה כחצי מיליארד ש”ח לפי שווי מניה 78.95 ש”ח החברה אשר הייתה בכותרת זמן רב עקב הדרישות מאקירוב ואחרים לא לגייס בסוף עשתה זאת ואף במחיר גבוהה משדרשה בתחילת התהליך.

אלביט מערכות תספק מערכות ניהול קרב לחיל הים השוודי אלביט מערכות שוודיה תספק את מערכת ניהול הקרב Albatross לציידות מוקשים ימיים מסוג Spårö של חיל הים המלכותי השוודי.

קוויקליזארד גייסה 15 מיליון ש”ח ממוסדיים לפי מחיר מניה 38 ש”ח גיוס ההון בו השתתפו ילין לפידות ומור בהקצאה פרטית מהווה מחיר עם פרמיה של 10% ממחיר המניה בפתיחת המסחר הבוקר.

חטא ההיבריס של אלטשולר שחם אלטשולר שחם ירה לעצמו ברגל, לא רק שהבורסה בישראל ממשיכה לשבור שיאים לעומת ההימור שלו בסין, הצורה שבא מכר אחזקות וממשיך לממש גורמת גם לפגיעה במניית החברה.

כמו כולם גם צמח המרמן נהנת משוק הנדל”ן הרותח כמות הדירות שנמכרה בשנת 2021 מהווה זינוק של 120% לעומת המכירות בשנת 2020 עם שותפים, מתוכו חלק החברה הוא כ-868 מיליון שקל. המניה עולה 5%.

גלאסבוקס מדווחת על הכנסות 2021 של 44 מיליון דולר לשורה התחתונה נצטרך להמתין החברה המספקת אנליטיקת חוויה דיגיטלית עבור אפליקציות, עדיין חברה הפסדית, למרות הגידול בהכנסות לא נראה שזה הולך להשתנות גם ב-2022.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים