שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל"ן

מניית דוניץ ממשיכה במומנטום לאחר המיזוג עם אלעד מגורים

העסקה הושלמה בדרך של החלפת מניות בין החברות, כך שקרן JTLV 2 ורונן יפו העבירו את המניות שהחזיקו באלעד החדשה וקיבלו בתמורה מניות בחברת אחים דוניץ

החברות אלעד ישראל מגורים החדשה והאחים דוניץ מודיעות היום, יום ג׳, 21 ביוני 2022 על השלמת עסקת החלפת המניות במסגרתה ימונה החל מה-1 ביולי 2022 רונן יפו למנכ״ל החברה המאוחדת.

בעלי המניות באלעד ישראל מגורים החדשה העבירו לדוניץ את כלל מניותיהם בחברה כנגד הקצאת מניות בדוניץ, באופן שהופך את החברה לחברה בת בבעלות ושליטה מלאות של דוניץ, אשר תהיה בשליטת ג’יי.טי.אל.וי. מר רונן יפו מנכ"ל אלעד ישראל מגורים החדשה יכהן מעתה כמנכ"ל ובעלים של 3.55% מהחברה המאוחדת ומר ניסים אחיעזרא, הנמנה על בעלי השליטה ב דוניץ, ימונה ליו"ר דירקטוריון החברה.

רונן יפו, המנכ״ל הנכנס: ״אני מברך על השלמת העסקה. לקבוצה פריסה משמעותית של פרויקטים רחבי היקף באזורי הביקוש עם דגש על התחדשות עירונית, והיא ללא ספק תהיה מהחברות הגדולות והמובילות בתחום המגורים בישראל.

ההון העצמי והעוצמה הכלכלית של שתי החברות ביחד יחזק את מעמדן בשוק ההון ויאפשר המשך התפתחות ותנופה.״

אודות חברת האחים דוניץ

חברת אחים דוניץ הינה מהוותיקות והמובילות מבין חברות הבניה הציבוריות בישראל. החברה הוקמה בשנת 1963 והרחיבה את פעילותה לראשון לציון, תל אביב, רעננה, נתניה, פתח-תקווה, רחובות, אשדוד, נס ציונה, חולון, גני תקוה ועוד. בשנת 1993 הונפקה החברה בבורסה ובשנת 1994 הצטרף אליה המנכ״ל נסים אחיעזרא שהביא את החברה לשיאי פעילות, תוך שמירה על ערכים של מקצוענות ומצוינות. במשך כל שנותיה נהנית החברה מאיתנות פיננסית וממוניטין של חברה יציבה וחזקה שהיא גם יזמית וגם מבצעת בעצמה את כל הפרויקטים. החברה הינה אחת מחלוצות תחום ההתחדשות העירונית ובעלת קבלת מוכחות בתחום. בבעלות החברה עתודות קרקע גדולות שנרכשו במהלך השנים תוך התבססות על הון עצמי. לחברה יש כיום כ-3,400 יח"ד הנמצאים בשלבים שונים, עם 7 פרויקטים באזורי ביקוש מובהקים: רמת השרון, גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, אשדוד וגבעת שמואל.

אודות חברת אלעד ישראל מגורים החדשה

אלעד ישראל מגורים החדשה בע"מ הוקמה בדצמבר 2019 ועוסקת ביזום, פיתוח, תכנון, בניה ושיווק של מתחמי מגורים ושימושים מעורבים. לחברה נוצקה פעילות מחברת אלעד ישראל מגורים בע"מ, אשר הקימה ואכלסה עד היום למעלה מ- 25,000 יחידות דיור.

החברה מובילה כיום 11 פרויקטים בשלבים שונים בהיקף כולל של כ-3,300 יחידות דיור, 44,000 מ״ר בייעוד משרדים, תעסוקה ומסחר וכ-39,000 מ״ר בייעוד חקלאי באזורי ביקוש. הפרויקטים הינם בערים תל אביב, ראשון לציון, ירושלים, חיפה, הוד השרון ואור יהודה. בנוסף, החברה מקדמת בימים אלו כ-3,740 יח"ד, שטחי מסחר ומשרדים המתוכננים במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית/פינוי בינוי הנמצאים בשלבי תכנון שונים בעצמה או עם שותפים.הוסף תגובה
  1. 1. marriage solution

    מאת: Isabella | פורסם ב- 22/06/22 00:03

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים