שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

טורבוג’ן חתמה על הסכם מחקר לבדיקת ביצוע בעירה

במסגרת הרחבת פעילותה של טורבוג’ן לפיתוח מערכת לייצור חשמל וחום עצמי 24/7, "קוגנרציה" המבוססת על מימן, והמגעים המתקדמים להתקשרות בהסכמי שיתוף פעולה עם מכוני מחקר

במסגרת הרחבת פעילותה של טורבוג’ן לפיתוח מערכת לייצור חשמל וחום עצמי 24/7, "קוגנרציה" המבוססת על מימן, והמגעים המתקדמים להתקשרות בהסכמי שיתוף פעולה עם מכוני מחקר ופיתוח בינלאומיים לניסוי ולידציה של עבודה עם תערובת מימן וגז טבעי בתא השריפה של ה-TG-40, חתמה היום החברה על הסכם עם מכון South West Research Institute מטקסס, ארצות הברית ("SWRI"), מוסד מחקר ופיתוח עצמאי מוביל בתחום ההנדסה והמדעים, הפועל ללא מטרות רווח.

SWRI מפתח פתרונות מו"פ יישומיים עם טכנולוגיית מימן לשימושים מגוונים כגון: רקטות, תאי בעירה עם דלקים חלופיים, תאי דלק, אחסון אנרגיה ומפעלי עיבוד תעשייתיים.

כמו כן, מעורב המכון בפרויקטים רבים של משרד האנרגיה האמריקאי.

SWRI יבצע עבור החברה סימולציות CFD (Computational Fluid Dynamics) תלת מימדית, שתבחן את מיקום ותצורת הבעירה בתא השריפה (קומבסטור- Combustor) של ה-TG-40, במטרה לבדוק את ביצועי הבעירה בתא השריפה, עבור הרכבים שונים של תערובות מימן וגז טבעי ("המחקר").

ירון גלבוע מנכל טורבוג’ן: "חטיבת המימן החדשה של טורבוג’ן נועדה לענות על דרישות השוק העולמי לשילוב אנרגיות מתחדשות כמקור אנרגטי. עמידה בניסויי הבערה של מימן בתא השריפה של המיקרוטורבינה שפיתחנו תסייע לקדם שימוש במימן לצד גז טבעי בתקופת המעבר לאנרגיה ירוקה, שתשמש לאספקת חשמל וחימום לבנינים, ותהיה צעד משמעותי לקראת התאמת המערכת בסופו של דבר לשימוש ב 100% מימן כמקור אנרגיה נקיה ללא פליטות 2CO."היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים