סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
הנפקות IPO בוול סטריט

הזדמנות אחרונה להשתתף בהנפקות החמות של 2016

החודש האחרון לשנת 2016 ממשיך לספק לא מעט הזדמנויות נוספות, עד תום השנה צפויות לצאת לאור כ- 7 חברות חדשות

סקטור ההנפקות הראשונות (IPO) בארה"ב יותר ויותר נוקט בגישת ה"איכות ולא כמות". מספר החברות החדשות אשר הצטרפו עד כה לנבחרת הזוהרת, וול סטריט, קטן ב– 48% משנת 2015 ונמוך יותר מ-70% בהשוואה לשנת 2014. יחד עם זאת התשואות המצטברות השנה גבוהות באופן משמעותי – 35.48%.

הנפקות ארה"ב 2006-2016

מקור: renaissancecapital.com

החודש האחרון לשנת 2016 ממשיך לספק לא מעט הזדמנויות נוספות, עד תום השנה צפויות לצאת לאור כ- 7 חברות חדשות.

יותר ממחצית מהן (4) – מתכוונות לגייס את הונן מחר, 09.12.2016: ATH, CLGN, EHR, ICHR. הבולטות והחריגות ביותר הן : ATH ו-CLGN.

נתחיל מהקל לכבד, חברת  CollPlant Holdings (סימול: CLGN), חברה ישראלית מנס ציונה נוסדה ב- 1981 ומעסיקה כ-37 אנשי צוות, המורכב מרופאים ומהנדסים בעלי ידע וניסיון רב. החברה עוסקת ברפואה רגנרטיבית קלינית, הנמצאת בשלב מתקדם בפיתוח ומסחר מוצרי תיקון רקמות, טיפול בפצע מתקדם. מוצרי החברה מבוססים על קולגן האנושי המיוצר בטכנולוגיה של הנדסה גנטית, על בסיס צמחי. מייסדי החברה מאמינים כי בזכות הטכלונוגיה האיחודית שלהם, ניתן לייצר ולשווק קולוגן אנושי באיכות גבוה ובזמינות רבה לציבור הרחב.

פרטי הנפקה:

סימבול: CLGN

שווי שוק: 35.2 מיליון דולר

רווח נקי (12 חודשים): (6.6-) מיליון דולר

צפי מניות להנפקה: 3.5 מיליון

צפי גיוס הון : 25 מיליון דולר

טווח מחירים: 6.23-6.5  דולר למניה

אתר החברה: www.collplant.com

חתמים: Ladenburg Thalmann

קונצנזוס האנליסטים:

 ללא ספק חברת CollPlant Holdings מציעה פתרון ייחודי ונחוץ לבעיות אור רבות. ניתן להסתכל עליה בשני מישורים, כמשקיע וכסוחר. השקעה פוטנציאלית לטווח ארוך, אך בטווח הקצר, עבור הסוחרים היומיים, החברה בעלת לא מעט מכשולים ליצירת רווח. החברה אינה זכתה בליווי ותמיכתם של החתמים גדולים ולכן, אנו מציעים לנקוט באמצעי זהירות בתחילת המסחר עקב מחזורים נמוכים אשר צפויים להיות בתחילת דרכה.

החברה השניה אשר מתכוונת לצאת להנפקה הראשונה ביום שישי בבורסת ניו יורק (NY), בתאריך 09.12.2016  היא חברת אחזקות Athene Holdings ltd(סימול: ATH) מאיי ברמודה. בכוונותיה של החברה לגייס 950 מיליון דולר על ידי הצעה של כ-23.8 מיליון מניות. חברת ATHENE מספקת שירותי פרישה, חסכון, ביטוחי חיים, קצבאות והשקעות לאנשים פרטיים ומוסדות המבקשים לממן את הצרכי פרישה שלהם. היא נוסדה בשנת 2009 ובתקופה קצרה של 7 שנים בלבד הצליחה החברה להפוך לרווחית ובעלת הון אנושי מרשים של 1,360 עובדים מקצועיים ביותר בתחומי רבים כגון: כלכלה, ביטוח, מימיון וכו’.

פרטי הנפקה:

סימבול: ATH

שווי שוק: 7.7 מיליארד דולר

הכנסות (12 חודשים): 4.1 מיליאר דולר

רווח נקי (12 חודשים): 720 מיליון דולר

צפי מניות להנפקה: 23.8  מיליון

צפי גיוס הון : 950 מיליון דולר

טווח מחירים: 38-42  דולר למניה

אתר החברה: www.athene.com

 

חתמים:
BofA Merrill Lynch,  BMO Capital Markets,  Credit Suisse,Deutsche Bank Securities, J.P. Morgan/Morgan Stanley,  RBC Capital Markets, BNP PARIBAS,  BTIG,  Evercore ISI,  SunTrust Robinson Humphrey,  UBS Investment Bank, Apollo Global Securities,  Dowling & Partners Securities Keefe, Bruyette & Woods (A Stifel Company),  Lazard, Raymond James,  Rothschild,  Sandler O’Neill + Partners,  The Williams Capital Group, L.P.

קונצנזוס האנליסטים:

החברה פוטנציאלית בכל טווח זמן, מלווה בשלל חתמי ענק, צפויה לספק מחזורי מסחר גבוהים והזדמנויות רבות עבור הסוחרי היום והסווינגרים.

הכותבת - גליה ירוסלבסקי, מייסדת קרן גידור GRIZZLY

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 3. Harmless Chemical peeling face

    מאת: MarfaPere | פורסם ב- 24/12/17 17:36
  1. 2. More info

    מאת: Caseycok | פורסם ב- 20/08/17 01:23
  1. 1. גליה -היום תאריך 8/12 ולא כמו שרשת בכתבה למעלה (לל"ת)

    מאת: yehodap | פורסם ב- 08/12/16 15:09

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים