סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
הנפקות IPO בוול סטריט

שוק המניות האמריקאי דוהר, הנה הנפקה מעניינת במיוחד

חברת החופשות והמלונאות הענקית TRIVAGO שמספקת פלטפורמת חיפוש מתקדמת לאיתור ורכישת חדרי מלון ברחבי העולם יוצאת להנפקה

מתחילת שנת 2016 הצטרפו לשוק המניות הגדול ביותר בעולם כ- 103 חברות חדשות לעומת ה – 170 חברות בשנה שעברה. למרות הירידה של כ- 39% בכמות ההנפקות הראשוניות בארה"ב, איכותן גבוהה מאוד והן הניבו תשואה מצטברת של כ- 32.87%.

ביום שישי הקרוב, 16.12.2016, אנו נצפה לגיוס הון האחרון לשנת 2016. ענקית בתחום החופשות ומלונאות, חברת TRIVAGO מתכוונת לגייס כ- 399 מיליון דולר, על ידי הצעת 28.5 מיליון מניות לציבור הרחב.

מקור: trivago

חברת TRIVAGO נוסדה בשנת 2005 בדיסלדורף, גרמניה. היא מספקת פלטפורמת חיפוש מתקדמת לאיתור ורכישת חדרי מלון ברחבי העולם. מטרת החברה להיות מקור ראשון והעצמאי של מידע עבור הנוסעים הפוטנציאליים אשר מחפשים את האירוח האידיאלי שלהם. TRIVAGO מאפשרת ללקוחותיה שימוש קל ונוח באפליקציות ואתרי האינטרנט שלה. בעזרת הכלים המשוכללים של החברה, ניתן לקבל החלטות משכילות והמשתלמות תוך דקות ספורות. מערכת חיפוש המתקדמת והמהירה של TRIVAGO סורקת מאות אלפי מלונות ברחבי העולם בהתאם לדרישות המפורטות של הלקוח ומספקת מענה איכותי והמדויק ביותר. החברה מעסיקה כ- 1100 עובדים אשר דואגים לרמת שירות גבוה בעשרות שפות לנוחות לקוחותיה.

 

פרטי הנפקה:

סימבול: TRVG

שווי שוק: 399.4 מיליון דולר

הכנסות (12 חודשים): 779.9 מיליון דולר

רווח נקי (12 חודשים): (60.3-) מיליון דולר

צפי מניות להנפקה: 28.5 מיליון

צפי גיוס הון : 399.4 מיליון דולר

טווח מחירים: 13-15 דולר למניה

אתר החברה: www.trivago.com

חתמים:
Allen & Company,  BofA Merrill Lynch , Citigroup, Deutsche Bank Securities , Cowen and Company, Guggenheim,, J.P. Morgan/,Goldman Sachs

קונצנזוס האנליסטים:

בנוסף לשירותי החיפוש המתקדמים של החברה לאיתור חדרי מלון, חברתTRIVAGO  צפויה לספק הזדמנויות רבות עבור המשקיעים והסוחרים בבורסה אמריקאית. היא נהנית מליווי ותמיכתם של החתמים החזקים והמקצועיים ביותר בעולם, אשר גילו עניין וזיהו הזדמנות נהדרת להשקעה.

 

הכותבת - גליה ירוסלבסקי, מייסדת קרן גידור GRIZZLY

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. טעות בשווי שוק

    מאת: בני | פורסם ב- 17/12/16 22:24

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים