סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות שוק ההון

לבקשת מש’ התקשורת: פלאפון תסגור את רשת ה-CDMA שלה

החברה נענתה לבקשת המשרד ותסגור את הרשת עד ל-30 ביולי. כמו כן, פלאפון תחליף על חשבונה לכל לקוח זכאי את הציוד הישן בחדש

משרד התקשורת מודיע על סגירת רשת CDMA של חברת פלאפון. במגמה לטייב את מפת התדרים ולמנוע הפרעות ספקטרליות בין מערכות תקשורת שונות, חברת פלאפון נענתה לבקשת המשרד ותפנה את תחום התדר בו פועלת רשת ה-CDMA של החברה ותסגור את הרשת עד לתאריך 30/7/17. החברה תחליף לכל לקוח זכאי, על חשבונה, ללא תמורה ישירה או עקיפה, את הציוד הישן בציוד החדש כמפורט ברישיונה.

משרד התקשורת פנה לחברת פלאפון בבקשה לפנות בדחיפות את תחום התדר בו פועלת רשת ה-CDMA לאור הפרעות ספקטרליות בין מערכות תקשורת שונות. חברת פלאפון מפעילה היום 3 טכנולוגיות סלולריות: רשת דור 2 –CDMA , רשת דור 3 – UMTS ורשת מתקדמת דור 4 - LTE. סגירת הרשת תשפיע על מנויים המחזיקים מכשירים אישיים או דיבורית ברכב, הפועלים בטכנולוגיית CDMA. החברה תפסיק לספק שירות למנויים בעלי ציוד זה ביום סגירת הרשת.

החברה תחליף כאמור לכל לקוח זכאי, על חשבונה, ללא תמורה ישירה או עקיפה, את הציוד הישן בציוד החדש. תהליך ההחלפה יתבצע בכל אחד ממרכזי השירות והמכירה של החברה במשך שנתיים, כמפורט ברישיון החברה.

החברה תפעל על מנת ליידע את המנויים הרלוונטיים באמצעים שונים: פרסום בשלושה עיתונים יומיים מהגדולים במדינה שאחד מהם בשפה הערבית; שליחת הודעה כתובה לכל מנוי זכאי אשר כתובתו רשומה בחברה; שליחת הודעה קולית או מסרון בדבר הפסקת השירות; הודעה באתר האינטרנט של החברה.

סגירת הרשת לא תשפיע על מספר הטלפון של הלקוח או על תוכנית התעריפים לפיה הוא מחויב. החברה תודיע ללקוחות הרלוונטיים במגוון דרכים מתי יחל תהליך ההחלפה, וכיצד יתבצע.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים