סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מחפשים מניה שכנראה תמשיך לעלות אל עבר שיאים חדשים?

מניית מאסקו מתבססת מעל השיא של 2016 ולקראת תנודה. צפו בגרף

מאסקו (סימבול: MAS) – החברה עוסקת בייצור, שיווק והתקנה של חומרי ביניין, ציוד לשיפוץ ואינסטלציה, כיורים, אמבטיות, מוצרי דקורציה לעיצוב הבית ועוד. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד ה- S&P500 לפי שווי שוק של 11.9 מיליארד דולר

החברה פרסמה את דוחותיה הכספיים בתאריך 25.04.2017 והציגה הכנסות בסך 1.77 מיליארד דולר ורווח קני של 139 מיליון דולר

מהזווית הטכנית, המניה מתבססת מספר שבועות מעל אזור השיא של שנת 2016. קודם לדשדוש המניה רשמה רצף עליות מרשים ששיאו ביום פרסום הדו"ח. המניה זינקה מרמה של 33 דולר בתחילת חודש אפריל ועד לרמה של 37.5 דולר בסוף חודש אפריל.

בפועל המניה נסחרת בסמוך לשיא כל הזמנים ומתבססת לקראת המשך התנועה העולה כאשר הדשדוש מאפשר לגזור יעדים חדשים, בפרט שפעם המחירים, הגאפ, נפער לאחר פרסום הדו"ח.

גרף מניית MAS; מקור: StockCharts.com

המניה מדשדשת בין 37.5 דולר מלמעלה ו-36.3 דולר מלמטה כאשר אזור 36 סומן כשיא והתנגדות מחודש אוגוסט 2016, לכן פריצה של הגבוה האחרון יסמל את סיום תקופת ההתבססות/דשדוש ויציאה למגמה עולה מחודשת. מחיר 41 דולר סומן כיעד ראשון ואזור 44 דולר כיעד התבנית הנוכחית. אזור 36 דולר סומן כתמיכה קרובה.

בהצלחה

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים