סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות אנליסטים

אפסילון: העתיד של בזק לא פשוט, קשה להצביע על מנועי צמיחה

רו"ח אלעד כהן, מנהל מחלקת מחקר אפסילון, בהתייחסות לדוחות החברה: "השחיקה בכמות המשתמשים, במחיר למשתמש/קו ושיעורי הנטישה לא פסחו על אף סגמנט"

"השחיקה בכמות המשתמשים, במחיר למשתמש/קו ושיעורי הנטישה לא פסחו על אף סגמנט". כך עולה מהתייחסות שפרסם רו"ח אלעד כהן, מנהל מחלקת מחקר אפסילון, לדוחות של חברת בזק.

לדבריו, "נקודה מעניינת, שמצביעה על התחזקות הבעיה בתחום הטלוויזיה - היא שבניגוד לשבעת הרבעונים האחרונים בהם חוותה YES ירידה קבועה של כמה אלפי מנויים בכל רבעון אך מנגד הקפידה לשמור פחות או יותר על רמות המחירים לחבילה ממוצעת ואף להעלותם, ברבעון הנוכחי ניתן לראות את אותו קצב נטישה של מנויים שאליו התרגלנו יחד עם ירידת מחירים ממוצעת של כ-5 שקלים ביחס לרבעון האחרון (Q4 2016) - זה כבר מתחיל להראות כמו סחף.

"בשורה התחתונה, העתיד לא פשוט בפני בזק. בשלב הנוכחי קשה להצביע על מנועי צמיחה שישנו את המצב. מלבד אולי תקוותה של בזק שמשרד התקשורת והשימוע הציבורי יאפשרו את ביטול ההפרדה המבנית שתביא לחסכון בעליות בחברה. גם זה בעיני מוטל בספק, לאור הפרשיות, הטלטלות והרפורמות הרבות שצצו בענף התקשורת בקדנציה הנוכחית של הממשלה".

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים