סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם הגיע הזמן למכור את הישראלית הלוהטת בוול סטריט?

לאחר ראלי אדיר, מניית WIX עושה תבנית היפוך, זמן למכור?

וויקס (סימול- WIX) הינה חברה ישראלית אשר מספקת מגוון כלים ליצירה ותחזוקה של אתרי אינטרנט בבניה אישית. החברה מספקת מגוון כלים וטכנולוגיה חינמית בעיקר עבור עסקים קטנים ובינוניים, הכנסות החברה מגיעות ממכירה של כלים מתקדמים לתפעול ובניה של האתר. לחברה לקוחות בכל רחבי העולם והם נאמדים במאות אלפים. החברה נסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 3.23 מיליארד דולר.

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון הראשון של השנה בשבוע שעבר. החברה דיווחה על הפסד של 0.47 דולר למניה מול צפי להפסד של 0.33 דולר למניה. למרות תוצאות רעות שפספסו את התחזיות של האנליסטים והגדלת ההפסדים, החברה נסחר במקום ללא תנועה מיוחדת.

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות במגמה עולה מספר חודשים רב, קל מאוד להבחין בזה, בגרף היומי של השנה האחרונה בו עלתה המניה מאזור של 25 דולר בשנה שעברה לשיא כל זמנים חדש שנקבע בחודש שעבר סביב 85 דולר.

גרף מניית WIX; מקור: StockCharts.com

בימים האחרונים מתקשה המניה בהמשך המגמה ולמעשה בנתה שיא יורד ראשון מזה תקופה אשר בלם את המניה סביב 80 דולר למניה. אתמול ירדה המניה בעוצמה בדומה לשוק ושברה קו מגמה עולה אשר תמך בה מתחילת שנת 2017.

למרות שבירה של קו המגמה לא נגרם נזק מהותי שכן אין עדיין שפל יורד חדש. אזור תמיכה קרוב קיים סביב 70 דולר, גם שפל אחרון וגם שיא מחודש מרץ שנפרץ במסגרת המגמה העולה ומסומן על הגרף.

ירידה מתחת ל 70 דולר יכולה להעמיק את התיקון שהחל בחברה אשר אכזבה בגדול בדוחות ולמעשה אינה מרוויחה כס,ף לפחות לא ב 4 הרבעונים האחרונים. נכון שהשוק רואה ומצפה לצמיחה אולם לא רק שהיא לא מגיעה, אלא החברה מפסידה עוד כסף שלא מתבטא המחיר בגרף.

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 2. ממש לא נכון

    מאת: שמוליק71 | פורסם ב- 18/05/17 20:57
  1. 1. מחיר המניה מנופח מאוד!

    מאת: Dsk777 | פורסם ב- 18/05/17 15:51

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים