סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות אנליסטים

לידר מעלים מחיר יעד לאינרום: ”מהמניות האטרקטיביות בשוק”

יהונתן שוחט מרוצה מדוחות החברה לרבעון הראשון, ומעלה את מחיר היעד ל-18 ש"ח למניה תוך שמירה על המלצת תשואת יתר

"אינרום פרסמה דוחות כספיים מצוינים לרבעון הראשון של 2017, עם גידול משמעותי בשורה העליונה, המשך שיפור בשיעורי הרווחיות וחיזוק השורה התחתונה - מעבר לקצב הצמיחה השנתי שצפינו לשנה כולה". כך אומר יהונתן שוחט מלידר שוקי הון בתגובה לדוחות שפרסמה אינרום.

בלידר מעלים את מחיר היעד למניה ל-18 ש"ח, מעדכנים את התחזית עבור החברה לשנת 2017 ומשמרים את המלצת משקל היתר. להערכת שוחט, האפסייד האפשרי בשילוב תשואת הדיבידנד הופכים את אינרום לאחת המניות האטרקטיביות בשוק.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. המניה מגיבה בעליה (לל"ת)

    מאת: limor74 | פורסם ב- 18/05/17 16:49

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים