סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מניה שנמצאת לפני פריצה, זמן לקנות?

חברת קימקו ריאליטי נסחרת במבנה מחירים חיובי. מהו הטריגר לכניסה?

חברת קימקו ריאליטי (סימול: KIM) – עוסקת ברכישה, פיתוח וניהול של מרכזי קניות. בנוסף, החברה מספקת שירותי חכירה, תפעול והחזקה של נכסי נדל"ן, הון עבור חברות פיתוח ובעלי נדל"ן מסחר והשקעות שוק משניות. החברה נוסדה בשנת 1960 ומרכזה בניו הייד פארק ניו יורק. מניות החברה נסחרות במדד אס אנד פי 500 30 לפי שווי שוק של 8.7 מיליארד דולר.

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השני ב 26.7.17 ועמדה בדיוק בצפיות האנליסטים אשר עמדו על רווח של 0.38 דולר למניה. בתגובה עלו מניות החברה אולם מאז המניה מדשדשת בטווח צר.

ניתוח טכני

מניית החברה התאוששו משפל של שנה סביב רמת מחיר של 17 דולר ויצאו בחודשיים האחרונים למהלך עולה. הדוחות אשר פורסמו בסיום חודש קודם עמדו בציפיות והמניה עלתה מדרגה נוספת מעל רמה של 20 דולר למניה.

בשבוע וקצת האחרונים נסחרת המניה מעל אזור של 19.8 דולר ומתחת לאזור קשה של 21 דולר למניה. לאחר המהלך העולה נראה שההתגבשות האחרונה חיובית בסה"כ והצפי הינו המשך המהלך העולה בתקופה הקרובה.

מניית KIM - גרף יומי

מקור: StockCharts.com

טריגר לכניסה יהיה מעל אזור של 21/21.2 דולר, אזור התנגדות של הדוחות האחרונים ושפל אשר נשבר בחודש מאי האחרון אשר שלח את המניה לרמות השפל האחרונות. מחיר היעד סומן באזור 23-24 דולר.

ירידה מתחת ל 19.7/8 תהיה שלילית בטווח הקצר ויכולה לבטל את התרחיש החיובי

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 1. vagman2@walla.com

    מאת: baleno | פורסם ב- 08/08/17 22:08

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים