סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות אנליסטים

בעקבות התוצאות: מג’יק קיבלה המלצת תשואת יתר מוויליאם בלייר

האנליסטים בתגובה לדוח החזק: "על רקע הצמיחה בשורה העליונה ואפסייד צפוי בפעילות התוכנה אנו ממליצים למשקיעים לרכוש את המניה"

בעקבות התוצאות החזקות שפרסמה אתמול, קיבלה אמש חברת מג’יק המלצת תשואת יתר (קנייה) מהאנליסטים בוויליאם בלייר, שציינו כי דיווחה על תוצאות חזקות לרבעון השני של 2017 והעלאת את תחזית ההכנסות לשנה זו. ההכנסות הסתכמו ב-65.5 מיליון דולר, עליה של 38.3% בהשוואה לתקופה קודמת, ומעל תחזיות השוק להכנסות של 52.7 מיליון דולר. מהבחינה גיאוגרפית, צמיחה הגיעה מצפון אמריקה ומישראל.

עוד ציינו האנליסטים כי במהלך הרבעון החברה זכתה בפרויקטים חדשים והרחיבה את בסיס הלקוחות עם עסקאות בכל הגיאוגרפיות לרבות יפן, הודו, אירופה וארה"ב וההנהלה העלתה את תחזית המכירות מ- 225-230 מיליון דולר, ל- 245-255 מיליון דולר, צמיחה של 22%-26%, זאת בהשוואה לציפיות השוק להכנסות של 232.4 מיליון דולר.

שיעור הרווח Non-GAAP ירד ב-120 נקודות בסיס מהרבעון הקודם על רקע המשך מעבר לתמהיל הכולל יותר שירותים מקצועיים (הכנסות של 30% מתוכנה ו-70% משירותים), בעלי שיעור רווחיות נמוך יותר. ברבעון זה שיעור ההכנסות משירותים מקצועיים עמד על 85% אנו מעריכים כי שיעור הרווח הגולמי ימשיך לרדת בהינתן ששיעור השירותים המקצועיים יעלה.

"אנו מאמינים כי הביקוש הכולל נותר איתן עבור פלטפורמת האינטגרציה ועבור עסקי הענן, והחברה התבטאה לחיוב עבור ביקוש כללי למוצריה, כולל עסקאות משמעותיות הצפויות במחצית השניה של 2017. החברה פועלת להתאים את מצבת כוח האדם לצמיחה הצפויה ובמחצית הראשונה של 2017 מדווחת על עלייה של 10% בכוח האדם עבור פעילות השירותים המקצועיים שלה.

"לחברה 87.3 מיליון דולר בקופת המזומנים ואנו מעריכים כי החברה בוחנת מיזוגים ורכישות, בעיקר בפתרונות טכנולוגיים משלימים.

"על רקע הצמיחה בשורה העליונה ואפסייד צפוי בפעילות התוכנה אנו ממליצים למשקיעים לרכוש את המניה, הנסחרת לפי מכפיל הכנסות של 1.3 על הכנסות 2018 ומכפיל 11.9 לתזרים המזומנים החופשי בשנה זו, שניהם מתחת לקבוצת ההשוואה, בה נסחרות החברות במכפיל הכנסות מוצעה של 2.2 ומכפיל תזרים מזומנים חופשי של 15.7", כך בויליאם בלייר.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים