סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל”ן

לוינסקי עופר השלימה גיוס של כ-75 מיליון שקל

בהנפקת האג"ח התקבלו ביקושי יתר של 270 מיליון שקל, כמעט פי 4 מהגיוס המתוכנן, והחברה בחרה לגייס 70 מיליון ש"ח בריבית של 4.15%. כמו כן גייסה 4.5 מיליון ש"ח במניות

חברת לוינסקי-עופר מודיעה כי השלימה בהצלחה את הנפקת סדרת אג"ח א’. במסגרת המכרז המוסדי והציבורי התקבלו ביקושי יתר בהיקף כולל של כ-270 מיליון שקל, כמעט פי 4 מהגיוס המתוכנן. לאור זאת גייסה החברה 70 מיליון שקלים בריבית של 4.15%, הנמוכה משמעותית מריבית מקסימלית של 6.5% שהוצעה במכרז. אגרות החוב סדרה א’ של החברה, הינן אגרות חוב שקליות, מגובות בשעבוד על זכויות החברה לקבלת עודפים בסך של כ-118 מיליון שקל מפרויקט אגרובנק בחולון.

בנוסף, גייסה לוינסקי-עופר 4.5 מיליון שקל במניות במכרז במחיר מינימלי של 45 אגורות למניה וחיזקה את ההון העצמי של החברה.

עופר ארביב, יו"ר ומנכ"ל משותף בלוינסקי-עופר: "אנו שמחים על השלמת הגיוס המהווה הבעת אמון מצד המשקיעים בהנהלה, בחברה ובפוטנציאל העיסקי של החברה. גיוס זה מהווה קפיצת מדרגה באיתנות הפיננסית של לוינסקי-עופר ומאפשר לנו להאיץ את הפיתוח העיסקי של הפרויקטים שלנו."

יוסי לוינסקי, יו"ר ומנכ"ל משותף בלוינסקי-עופר: " לחברה מספר רב של פרויקטים באזורי ביקוש מהמעלה הראשונה ואנו פועלים למצב את החברה כחברה יזמית וקבלנית מובילה. בגיוס השתתפו גופים ומשקיעים מהמקצועיים בישראל ובכוונתנו להמשיך ביצירת הערך לכלל המשקיעים בחברה".

בשנים 2017-2021 צפויה החברה לסיים את הקמתן של 615 יחידות דיור. החברה צפויה להכיר בהכנסות ממכירת דירות בהיקף מוערך של כ-597 מיליון שקל וברווח גולמי מוערך שלכ-150 מיליון שקל.

את ההנפקה הובילה איפקס הנפקות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים