סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות כלכלה

ישראל וארגון מדינות אמריקה מעמיקות את השת”פ בתחומי הסייבר

ראש הממשלה נתניהו ומזכ"ל הארגון אלמגרו שהגיע לישראל, חתמו על הסכם הצהרה משותפת לשיתוף פעולה כללי שיתמקד בין היתר בתחומי הסייבר, מים, ניהול מצבי משבר ואסונות

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש עם מזכ"ל ארגון מדינות אמריקה לואיס אלמגרו אשר הגיע לישראל במטרה להעמיק את שיתוף הפעולה בין ישראל למדינות הארגון תוך התמקדות בטכנולוגיות חדשות ובהגנת סייבר.

במסגרת הפגישה ראש הממשלה נתניהו ומזכ"ל ארגון מדינות אמריקה אלמגרו חתמו על הסכם הצהרה משותפת לשיתוף פעולה כללי בין ישראל לארגון. שיתוף הפעולה עם יתמקד בתחומי הסייבר, מים, ניהול מצבי משבר ואסונות, חינוך וחדשנות בשיתוף קרן young American business trust - קרן שמשקיעה ביזמים צעירים בדרום אמריקה.

ראש הממשלה נתניהו אמר למזכ"ל הארגון אלמגרו כי הוא שמח לקבל את פניו בירושלים וכי ישראל מצפה לחיזוק היחסים עם מדינות הארגון, מדינות אמריקה הלטינית. מזכ"ל הארגון אלמגרו הודה לראש הממשלה על שיתוף הפעולה עם ארגון מדינות אמריקה הלטינית וציין כי זהו כבוד להיות כאן.

ישראל היא מדינה משקיפה בארגון, מזכ"ל הארגון הגיע אלינו במיוחד וחוזר הערב לוושינגטון. במהלך ביקורו נפגש המזכ"ל אלמגרו עם בכירי מטה הסייבר הלאומי במטרה לבחון השתלבות של ישראל בפעילות הכשרה לאנשי סייבר במספר מדינות באמריקה הלטינית.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים