סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט נסגרה בירידות חדות; הנאסדק איבד מעל 2%; פריגו עלתה ביותר מ-15%

הנפט ירד ב-2% והברנט איבד אחוז וחצי על רקע עלייה בתפוקת הנפט הגולמי בקררב מדינות אופ"ק ביולי; הזהב בשיא של חודשיים על רקע המתיחות בין ארה"ב וצפון קוריאה

המסחר בניו יורק ננעל הערב במגמה שלילית בוול סטריט, על רקע ירידות השערים בבורסות אירופה והמשך המתיחות הגיאו-פוליטית בין ארה"ב לצפון קוריאה.

מדד ה-S&P ירד בכמעט 1.5% ל-2,438.21. מדד הנאסדק ירד ביותר מ-2.1% ל-6,216.87 והדאו ירד ב-0.93% ל-21,844.01.

חוזים עתידיים על נפט נסוגו היום ונסגרו בשפל של יותר משבועיים, כאשר המחירים לא החזיקו מעמד מעל 50 דולר לחבית, וזאת על רקע דוח של אופ"ק שהצביע על עלייה בתפוקת מדינות הארגון ביולי.

חוזים עתיידים על גז טבעי נסגרו בשיא של שלושה שבועות.

הנפט ירד ב-2%, או 97 סנט, ונסגר במחיר של 48.59 דולר לחבית בניו יורק. מדובר במחיר הסגירה הנמוך ביותר מאז ה-25 ביולי. הברנט ירד ב-1.5% ונסגר במחיר של 51.90 דולר לחבית בלונדון.

"סוחרים נדרשים כעת לעצבים מברזל על מנת לקנות סחורה בשוק המניות הנוכחי", סיכמו בקצרה את המצב ב-CMC Markets.

עונת הדוחות נמשכת בניו יורק, והיום ידווחו, בין היתר, לפני הפתיחה קוהל’ס ומייסי’ס ולאחר הנעילה תפרסם סנאפ את תוצאותיה הכספיות, כמו גם ניוז קורפ.

 טבע נותרת במוקד לאחר שאיבדה מעל 40% מערכה תוך שבוע, על רקע דוחות חלשים שהיממו את השוק. כעת ממתינים בשוק לראות מה תעשה ענקית הגנריקה הישראלית כדי לצאת מהמשבר הקשה בתולדותיה, ובראש ובראשונה התמודדות עם החוב הענק הרובץ לפתחה ומינוי מנכ"ל קבוע.

 פריגו ריכזה עניין רב לאחר שפרסמה דוחות כספיים שהיכו את התחזיות המוקדמות, והחברה קיזזה את ההפסד הרבעוני ל-69.6 מיליון דולר. בנוסף, העלתה החברה את תחזיותיה להמשך השנה.הוסף תגובה
  1. 1. SPUTmxLtwuKxRXzK

    מאת: bpkcshz | פורסם ב- 05/03/18 09:57

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים