סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם הבועה של טסלה עומדת להתפוצץ לכולם בפנים?

חברת טסלה פרסמה אמש את נתון מסירות הרכבים לרבעון 3 שהיה חלש מציפיות והמניה מגיבה בירידה של 2% במסחר המוקדם

חברת טסלה מוטורס (סימול- TSLA) עוסקת ביצור של רכבים המבוססים על אנרגיית חשמל ואנרגיה היברידית. החברה מתמחה בפיתוח טכנולוגיות אנרגיה נקיות המוטמעות ברכביה. החברה נסחרת בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 57 מיליארד דולר.

אמש לאחר סגירת המסחר בוול סטריט פרסמה החברה את נתון מסירות הרכבים לרבעון השלישי של השנה. השוק התאכזב מנתון מסירת מודל 3, רכבה החדש של החברה שממנו נמסרו רק 220 יחידות ברבעון האחרון. צפי השוק היה לכמות של 1500 רכבים בתחזית האופטימית ו 300 בתחזית הפסימית ביותר שגם בה לא עמדה החברה. בשל כך יורדות מניות החברה במסחר במוקדם כ 2%.

דוחותיה של החברה לרבעון השלישי של השנה יפורסמו ב 25.10 כשצפי האנליסטים עומד על הפסד של 2 דולר למניה מול רווח של 0.14 דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה.

ניתוח טכני

בטווח הקצר הגרף של טסלה נמצא בנקודה מעניינת סביב אזור של 335 דולר למניה. בשבועיים האחרונים סובלת המניה ממומנט שלילי, מומנט זה הגיע מרמות שיא חדשות שנקבעו ב 18.9 ברמה של 389.6 דולר למניה וסביב אזור אופקי קשה בדמות רמות שיא.

הטריגר לירידות הגיע בעקבות עדכון המלצת מכירה מצד ג’פריס ומחיר יעד של 280$. אחד הנימוקים להמלצת המכירה הוא שהחברה לא צפויה להרוויח כסף עד שנת 2020 והשוק אופטימי מידי ביחס לחברה.

אמש, נעלה החברה את המסחר סביב 335 דולר למניה. במסחר המוקדם מאבדות מניות החברה כ 2% במחזור מסחר ער, פתיחה בפער מחירים יורד מתחת לתמיכה הינה אירוע שלילי שיכול לפתוח מומנט כלפי מטה. במרה זה יעד קרוב נמצא ברמה של 326 דולר למניה שהוא סגירה של פער מחירים פתוח יעד מלא היה מפגש סביב רמה של 300/5 דולר למניה שהיא הנמוכים מחודש יוני האחרון.

גרף מניית TSLA; מקור: StockCharts.com

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 2. TSLA

    מאת: theman00 | פורסם ב- 03/10/17 17:02
  1. 1. כותרת מפוצצת ביחס לכתוב

    מאת: NAMER | פורסם ב- 03/10/17 16:05

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים