סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

מניה שתיקנה לאחרונה וצפויה לחזור למומנטום חיובי

מניית ג’יי.די.קום התהפכה מעל רמת תמיכה חשובה. מהם היעדים לטווח הקצר?

ג’יי.די.קום (סימבול: JD) – החברה פועלת בתחום המסחר האלקטרוני בשוק הסיני. לחברה רשת אתים המספקים מגוון מוצרים ומחברת בין קונים למוכרים בדומה לאמזון. החברה הונפקה במאי 2014 בשער 19 דולר ומניותיה נסחרות בבורסת הנאסד"ק ונכללות במדד הנאסד"ק 100 לפי שווי שוק של 55.85 מיליארד דולר.

החברה צפויה לדווח את תוצאותיה לרבעון השלישי בתאריך 21/11/2017. אנליסטים מצפים לרווח של 0.10 דולר למניה. מתחילת השנה זינקה המניה בכ- 52%.

מהזווית הטכנית, המניה התממשה בשבועות האחרונים לאחר שנבלמה באזור 45 דולר. בימי המסחר האחרונים המניה מתבססת מעל רמת התמיכה האופקית סביב 37.5 דולר. רמה זו בלמה את המימוש שנרשם בחודש יוני האחרון ומהווה פתח גאפ של הדו"ח מחודש מאי

גרף מניית JD; מקור: StockCharts.com

הנחת עבודה – בשל הקרבה לרמת התמיכה אופקית, יחס הסיכוי/סיכון חיובי. פריצה של 40 דולר תהווה טריגר חיובי לתחילת התיקון העולה כאשר הנחת העבודה לטווח הקצר היא חזרה לאזור הגבוה האחרון סביב 45 דולר. שבירה כלפי מטה של 37.5 סגירה מתחת רמה זו תחשב שלילית ותסלול את הדרך לאזור 32 דולר.

חג שמח

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים