סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות וול סטריט ושווקי העולם

וול סטריט נסגרה בעליות שערים קלות; הנפט קפץ לשיא של שבוע

הנפט עלה ב-2.7% ונסגר במחיר של 50.92 דולר לחבית; הזהב נסגר בשיא של שבועיים; מחר תחל עונת הדוחות לרבעון השלישי: הבנקים ידווחו ביום חמישי ושישי

המסחר בוול סטריט מתנהל היום (ג’) בעליות שערים מתונות וזאת בהמתנה לפתיחת עונת הדוחות לרבעון השלישי שצפויה להתחיל מאוחר יותר השבוע. היום לא פורסמו נתוני מאקרו אך מספר בכירים של הפדרל ריזרב צפויים לשאת דברים ולתת תמונת מצב על הכלכלה והמדיניות המוניטרית הצפויה בחודשים הקרובים. אתמול וול סטריט סגרה בירידות וקטעה רצף עליות של 9 ימים.

מדד ה-S&P עלה ב-0.23% ל-2,550.64. הנאסדק עלה ב-0.11% ל-6,587.25 והדאו עלה ב-0.31% ל-22,830.68.

חוזים עתידיים על נפט נסחרו בראלי היום על רקע דיווחים מפי אופ"ק אודות התקדמות לקראת שוק נפט יציב יותר, התחייבותה של ערב הסעודית לקיצוץ ביצוא הנפט וכן האטה בתפוקת הנפט בארה"ב על רקע סופת ההוריקן. 

הנפט עלה ב-1.34 דולר, או 2.7%, ונסגר במחיר של 50.92 דולר לחבית בניו יורק, מחיר הסגירה הגבוה ביותר מאז ה-29 בספטמבר. 

מחר (ד’) החברות בלאקרוק  ודלתא איירליינס יפתחו את עונת הדוחות לרבעון השלישי. ביום חמישי ידווחו הבנקים JP מורגן וסיטי, ויום למחרת ידווחו בנק אוף אמריקה ו-וולס פארגו.

מניית פרוקטר אנד גמבל ריכזה עניין על רקע שינויי הנהלה שיעמדו להצבעה היום באסיפה הכללית.

מניית דיסני עמדה במוקד לאחר שענקית המדיה שיחררה טריילר לסרט השני בסדרת מלחמת הכוכבים החדשה שתצא לאקרנים ב-15 בדצמבר - "Star Wars: The Last Jedi" ("מלחמת הכוכבים - הג’דיי האחרון").היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים