סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם העליות במניה הזו יתחדשו בקרוב?

מניית דור אלון נסחרת בטווח צר ומעל אזור התנגדות, האם הפריצה תתרחש בקרוב?

חברת דור אלון אנרגיה עוסקת ב 4 תחומי פעילות עיקריים: מתחמי תחנות דלק ומסחר (רשת חנויות נוחות תחת המותג אלוני), שיווק ישיר של מוצרי דלק, גז טבעי ללקוחות תעשייתיים ופרטיים, שיווק דלק סילוני לחברות תעופה אזרחיות והקמה ותפעול של חנויות נחות עצמאיות שאינם במתחמי התדלוק, רשת AM PM, אלונית במושב ובקיבוץ וסופר אלונית. מניות החברה נסחרת במדד ת"א 125 לפי שווי שוק של 800 מיליון ש"ח.

שנת 2017 לא הטיבו עם מניות החברה שעלו ולאחר מכן ירדו, אך בשורה התחתונה הניבה תשואה שלילית של כ- 3% אך תשואות דיבידנד של 3.8% השאירה את המניה בתשואה חיובית דלה לבעלי המניות.

מהזווית הטכנית, המהלך היורד החל מרמות השיא של חודש מאי בשנה שעברה סביב 6400 נקודות ועד לרמות השפל שנקבעו בחודשים נובמבר ודצמבר האחרונים סביב 4550 נקודות.

לקראת סיום השנה ראינו תיקון עולה במניה, פריצה של 4930 נקודות אמנם הייתה חיובית אך בשורה התחתונה טרם הגיע מהלך מהותי מעל לרמה זו. בחודש וחצי האחרונים נסחרת המניה מעל אזור הפריצה שצוין לעיל ואף יצרה אזור התנגדות סביב 5200 נקודות.

פריצה של אזור ההתנגדות שצוין יכול להביא למהלך עולה במניה עם יעד קרוב סביב 5600 נקודות. ירידה מתת ל 4900 בטווח הקצר תהיה שלילית ויכולה לשלוח את המניה לרמות השפל של שנת 2017.

גרף מניית דור אלון; מקור: Sponser Charts

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים