סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

לאחר ירידות שערים האם מניית בזק בצעה היפוך מגמה לטווח הארוך?

מניית בזק פרצה בשבוע אזור התנגדות מהותי מאוד, להלן היעדים

בזק - ענקית תקשורת ישראלית הפועלת בעזרת מספר חברות בנות בארבעה תחומי פעילות עיקריים: תקשורת פנים ארצית נייחת ושירותי תשתית לאינטרנט, תקשורת סלולרית באמצעות חברת פלאפון, בזק בינלאומי - באמצעותה מספקת החברה שירותי גישה לאינטרנט, שירותי תקשורת בינלאומיים ושירותי נקודת סיום רשת ושירותי טלוויזיה רב ערוצית באמצעות חברת יס.

מניות החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 15.6 מיליארד ש"ח.

ניתוח טכני

בחודשיים האחרונים אנו עדים לשינוי מגמה במניית בזק, מבנה המחירים מחודש נובמבר האחרון הפך עולה. רצועת התמיכה שנוצרה מהשפל של אוגוסט והשפלים שלאחר מכן ברמה של 470/80 החזיקו את המניה בחודשים האחרונים וזה כנראה חיזק את ביטחונם של הקונים.

בשבוע הראשון של החודש התמודדה המניה עם רצועת התנגדות קשה מאוד סביב 550 נקודות וממוצע 200 שבלמו אותה מלהתקדם קדימה. בשבוע שעבר קרה מעשה, לא רק שהמניה יצאה קדימה, היא גם פרצה ממוצע 200 וגם פרצה את רצועת ההתנגדות שבלמה אותה מספרים פעמים בחודשים האחרונים.

הסיבה לריצה במניה היא רכישה מאסיבית של מניות ע"י קרן אליוט האמריקאית המנוהלת ע"י פול סינגר, הקרן יחד עם קרנות נוספות מחזיקה 4.8% ממניות החברה והיא מנסה להשפיע על מינויים בדירקטוריון החברה שלדבריה מזיק להתנהלות של בזק.

הסיבה מעניינת אבל יותר התוצאה והיא שינוי במבנה המחירים וכנראה יציאה לדרך חדשה. כל עוד המניה מחזיקה מעל 540/50 נקודות ונמצאת במבנה של שיאים ושפלים עולים המגמה העולה צריכה להמשך ולכן כל תיקון יורד ויצירה של שפל יהיו בשביל לחבור למגמה העולה שהחלה.

בהצלחה לסוחרים

בזק – גרף יומי

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים