סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם המניה הזאת תפרוץ את שיא כל הזמנים?

אפקון החזקות עלתה זינקה מתחילת השנה, אולם נבלמה פעמיים מתחת למחיר השיא משנת 2016. האם איתות הקניה קרוב?

אפקון החזקות מקבוצת שלמה פועלת בישראל ובעולם במספר תחומים:

מבנים ותשתיות: הנדסה אזרחית, מערכות חשמל לתעשייה, חשמל לבניה ציבורית, מיזוג אוויר, אינסטלציה, קירור עמוק, ייצור לוחות חשמל, הנדסת גז וקבלנות SPGC וגמרים.

בקרה ואוטומציה: בקרה תעשייתית, בקרת מבנה, פתרונות ביטחון, גילוי אש, מערכות לחניונים ומדידות מים מרחוק.

סחר, אטקה: פתרונות וציוד מיתוג ואינסטלציה חשמלית, פתרונות וציוד אלקטרוניקה ופתרונות וציוד מכשור ובקרה.

תקשורת: תקשורת נתונים, מערכות תקשורת אחודה ומרכזי שירות CES.

מניות החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 807 מיליון ש"ח.

השבוע דיווחה החברה על רכישת 75% מחברת DM מקבוצת יורוקום בתמורה ל- 40 מיליון ש"ח.

בתחילת החדש אישר בית המשפט העליון את הסדר הפשרה בין רכבת ישראל ואפקון החזקות בנושא חשמול קווי הרכבת בישראל. במסגרתו האחרונה תבצע עבודות בהיקף של כ-280 מיליון שקל בפרוייקט חשמול רכבת ישראל. 

מתחילת השנה זינקה מניית אפקון אחזקות בכ- 19% ונסחרת בשיא כל הזמנים.

מהזווית הטכנית, מניות החברה נסחרות בתנועה צידית מספר חודשים, בין רמות שיא סביב 18000/280 לבין רמות השפל של החודשים האחרונים ברמה של 14500/15000 נקודות.

בסוף דצמבר האחרון פרש מנכ"ל החברה ב 5.5 שנים האחרונות וגרם למימושים ובדיקה של אזור התמיכה סביב 15000 נקודות. פחות משבוע לאחר מכן מינתה החברה מנכ"ל חדש מה שהחזיר את אמון המשקיעים אשר דחפו את המניה חזרה למעלה. בדיעבד מסתבר שהמימוש היה להזדמנות כניסה שכן המניה חזרה מהר מאוד לרמות השיא סביב 18000 נקודות.

בשבועיים האחרונים פגשה המניה פעמים את אזורי השיא, פעם ראשונה באמצע החודש, פגישה שהביאה לנסיגה במחיר וליצירה של שפל עולה ברמה של 16500 נקודות ופעם שנייה בימים האחרונים שהמניה נצמדת לרמות השיא ללא תיקון ובליווי מחזורי מסחר נמוכים.

נעילה מעל 18000 שהיא רמת מחיר עגולה תהיה חיובית מאוד אך רצוי לראות אישור לפריצה מעל 18280 שהיא השיא התוך יומי במניה מספטמבר 2016 ומלפני שבועיים. במקרה זה המניה תפתח יעד עולה לאזור של 19500-20000 נקודות בטווח הקצר.

ירידה מתחת לשפל האחרון רמה של 16500 תהיה שלילית ותמשיך את הדשדוש במניה.

גרף מניית אפקון החזקות; מקור: Sponser Charts

בהצלחה לסוחרים

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים