סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

חברת UPS מקימה חממת חדשנות לסטארטאפים בישראל

חברת המשלוחים הבינ"ל משיקה את Ship Your Innovation, חממת חדשנות שנועדה לטפח שיתופי פעולה עם יזמי טכנולוגיה מקומיים וסטארט-אפים

UPS ישראל, נציגתה של חברת המשלוחים הגדולה בעולם, משיקה את Ship Your Innovation, חממת חדשנות אשר מטרתה לטפח שיתופי פעולה עם יזמי טכנולוגיה מקומיים וסטארט-אפים כחלק מאסטרטגיית הדיגיטל של UPS בישראל. המיזם נולד כחלק מתפיסת החדשנות של UPS בישראל בה אנו כל הזמן מאתגרים את עצמנו מתוך רצון להוביל את חוד החנית של הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה הטכנולוגית.

מעבדת החדשנות החלה לפעול בתחילת השנה וכרגע מגייסת לשורותיה מייזמים טכנולוגיים בתחומים הבאים: מציאות רבודה (AR), בלוקצ’יין (Blockchain), יעילות צי (fleet efficiency), איסוף (Click and collect), פתרונות סחר אלקטרוני ו-Cross-border, מערכות תשלומים (Payment systems), פתרונות משלוחים (First and last mile), טכנולוגיות אריזה (Smart packaging), אינטרנט של הדברים וחיישנים (IOT), שירותי מבוססי מיקום (LBS), רחפנים ועוד.

אחד היתרונות הגדולים של ה-HUB יהיה פתיחת השווקים הבינלאומיים לחברות ישראליות וחיבורן ללקוחות רלוונטיים שקשורים ל- UPS בארה"ב, ביבשת אסיה ובאירופה.

UPS אשר הינה חברת המשלוחים הראשונה בישראל שמקימה חממה טכנולוגית, תציע לסטרטאפים אשר יפתחו טכנולוגיות דיגיטליות מתקדמות אפשרות להרחיב ולהעמיק את השוק שלהן באמצעות סל השירותים שהחברה מציעה ללקוחותיה כחלק משיפור חוויית הלקוחות. חלק מהטכנולוגיות יישווקו כמוצר מדף וחלק יישולבו במוצרים ושירותים קיימים.

רונן כהן, סמנכ"ל השיווק והמכירות ב-UPS ישראל, מציין כי "העולם הופך לקטן ולזמין יותר עבור מיליארדי לקוחות. מהפכת הסחר האלקטרוני מחייבת את כל השחקנים בשוק לאמץ מודלים של חדשנות על מנת לתת מענה לצורך קיים של צרכנים הרוצים לקבל את המוצר שלהם בדרך הקלה, המהירה והידידותית ביותר".

כמו כן לדבריו של שי גוטמן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-UPS ישראל ומנהל חממת החדשנות, "האתגרים גדולים אך איתם גם ההזדמנויות. ואחד המרכיבים החשובים של המהפכה הנוכחית היא הרחבתם של כלים ויכולות פנים ארגוניות באמצעות חדשנות פתוחה כזו שמגיע מבחוץ ויוצרת אקו סיסטם דיגיטלי של שיתופי פעולה והעצמה הדדית".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים