סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות נדל”ן

איידיאו רכשה מקבץ נכסים בברלין בהיקף של כ-860 יח”ד ובסך של 160 מיליון יורו

דמי השכירות השנתיים נאמדים בכ-6 מיליון יורו, שכר הדירה הממוצע למ"ר הינו בסכום ובתנאים אשר להערכת הקבוצה יאפשרו את העלאתו בדומה לתנאי חוזי שכירות חדשים

חברת איי די או הודיעה היום כי התקשרה בהסכם מחייב לרכישת כ-832 דירות מגורים וכ- 24 יחידות מסחר בברלין במחיר המשקף סך של כ-160 מיליון יורו.

הנכסים הנרכשים ממוקמים באחת השכונות הטובות בברלין, והם סינרגטיים לפעילות הקבוצה. דמי השכירות השנתיים בגין הנכסים נאמד כיום בכ- 6 מיליון יורו, שכר הדירה הממוצע למ"ר הינו בסכום ובתנאים אשר למיטב ניסיון והערכת הקבוצה יאפשרו את העלאתו בדומה לתנאי חוזי שכירות חדשים, ובהתאם למתכונת פעילותה של החברה.

העסקה תמומן באמצעות שימוש מתמורת גיוס אגרות החוב שביצעה איי די או פרופרטיז במהלך חודש יולי 2017 וכן באמצעות הנפקת ניירות ערך מסחריים לגופים מוסדיים אירופיים בהיקף של עד 500 מיליון יורו.

משה לחמני, יו"ר איי די או גרופ "עסקת Angerberger הינה המחשה נוספת לעוצמה של ADO, שממשיכה להתרחב בברלין, תוך ביסוס מעמדה כחברה המתמחה המובילה בתחומה, וכן ליהנות מהביקוש הרב שקיים בתחום המגורים בברלין. אנו מאמינים שקיים פוטנציאל רב להמשך צמיחה בשווי הפורטפוליו החברה, אשר תתרום להתפתחות העסקים ולהשאת ערך לכלל מחזיקי העניין של החברה בעתיד".

שלמה זוהר, מנכ"ל איי די או גרופ:"הפורטפוליו שנרכש ממוקם במרכז העיר באחת השכונות הטובות בעיר (Charlottenburg). העסקה משקפת את יכולות הקבוצה להמשיך ולהגדיל את פורטפוליו הדירות באמצעות רכישות איכותיות , זאת תוך מטרה לעמוד ביעד של הגעה ל- 30,000 יחידות דיור תוך שנתיים וזאת בנתונים התואמים את הפרמטרים העסקיים של הקבוצה לביצוע רכישות".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים