סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם הנפט לקראת פריצת השיא השנתי?

הנפט זינק ביותר מ- 5% בשני ימי המסחר האחרונים ונושק לשיא השנתי

נפט הגולמי מסוג טקסס מתוק זינק בכ- 5.5% בשני ימי המסחר האחרונים על רקע החלשות הדולר, הקלה בחשש מפני מלחמת הסחר בין ארה"ב לסין ועליה בחשש ממלחמה בסוריה לאחר שהנשיא טראמפ איים לשגר טילים על סוריה, דבר שיביא לשיבושים באספקת הנפט מהמזרח התיכון.

גרף חוזה נפט WTIC; מקור: StockCharts.com

בתחילת חודש פברואר רשם הנפט הגולמי שיא תקופתי במחיר של 66.14 דולר לחבית, מאז רשם נסיגה לאזור 58 דולר וחזר חזרה לאזור 66 דולר. מבנה גרף המחירים מלמד על דשדוש בטווח המחירים 66.5-58 דולר, דשדוש אשר מתגבש לאחר גל עליות מרשים שלרוב מהווה נקודת עצירה כחלק מהמגמה הכללית בנכס.

ההצמדות לאזור השיא מגדילה על אפשרות לפריצה בטווח הזמן הקצר ובמידה ותרחיש זה יתממש, הצפי הוא המשך המגמה החיובית אל עבר אזור 72-73 דולר.

ניתן להיחשף לנפט באמצעות תעודת הסל USO אשר עוקבת אחרי הנפט הגולמי ובאמצעות תעודות סל ישראליות כמו קסם נפט ותכלית נפט

גרף תעודת סל USO; מקור: StockCharts.com

בהצלחה

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
 1. 4. כל עוד מעל 11800 אתה יכול לתת צאנס

  מאת: elson | פורסם ב- 11/04/18 20:39
 1. 3. ודקס אליסון דיעה או רעיון (לל"ת)

  מאת: בלאק רוק | פורסם ב- 11/04/18 18:06
 1. 2. אלסון, אפשר ניתוח שבועי לנפט?אם אני

  מאת: האנליסט הסבלני | פורסם ב- 11/04/18 17:51
 1. 1. יגיע ל 80 דולר (לל"ת)

  מאת: Soher1985 | פורסם ב- 11/04/18 17:00

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים