סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
חדשות אנליסטים

וליו בייס בהמלצת קנייה למניית אאורה במחיר יעד של 3.65 ש”ח

"אחזקה בחברה מובילת שוק, המונהגת ע"י בעל השליטה, יעקב אטרקצ’י (כ-60.5% ממניות החברה) יכולה לספק חשיפה אטרקטיבית לשוק המגורים בישראל"

וליו בייס מפרסמים היום המלצת קנייה במחיר יעד של 3.65 ₪ למניית אאורה (68% אפסייד): "אאורה הינה חברה ציבורית אשר נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ. החברה וחברות הבת שלה עוסקות ביזום, תכנון והקמתם של פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים ולהשכרה בישראל, לרבות בתחום בנייה והפעלה של מעונות סטודנטים, ופועלת ברומניה ובהונגריה למימוש נכסים (ספיחים מההיסטוריה), כאשר עיקר פעילות היזום של הקבוצה מתמקדת בישראל.

"להערכתנו, אאורה היא החברה המובילה בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. החברה מקדמת היום כ- 41 פרויקטים בתחום הנדל"ן למגורים ולהשכרה, אשר במסגרתן צפויות להיבנות בשנים הקרובות מעל ל- 12,700 יח"ד. מתוך סך כל הפרויקטים, 24 פרויקטים הם פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית אשר במסגרתם תבנה החברה כ- 11,000 יח"ד . היקף זה ממחיש את העוצמה של אאורה בתחום בכלל, ובהתחשב בכך שחלק גדול מהפרויקטים כבר מציגים שעורי החתמה של מעל ל- 80% ולחלק אף אושרה כבר תב"ע בפרט. כיום החברה משווקת ובונה 4 פרויקטים עיקריים בתחום ההתחדשות העירונית: בבנייה נמצאים הגנים התלויים ביהוד ואונו וואלי בקרית אונו ובשיווק ומכירות מתקדמות מתחם אילת ברמת השרון ומתחם הראה ברמת גן.

"אנו מתחילים לסקר את מניית אאורה בהמלצת קנייה, במחיר יעד של 3.65 ₪ למניה (אפסייד של כ- 68%) במודל שמרני למדי שמתמחר אך ורק את הפרויקטים הפעילים (בבנייה וביציאה לביצוע עד סוף 2018), מטעמי שמרנות לא הערכנו פרויקטים של התחדשות עירונית ללא אישור תב"ע סופי על אף שיש להם אחוזי חתימות שמאפשרים הגשת בקשה להיתרים. אנו רואים בתחום ההתחדשות העירונית מנוע צמיחה בתחום הנדל"ן בכלל, ובאזורי הביקוש בגוש דן בפרט, ורואים בחברה כמובילה את שוק ההתחדשות העירונית. אחזקה בחברה מובילת שוק, המונהגת ע"י בעל השליטה, מר יעקב אטרקצ’י (כ - 60.5% ממניות החברה) יכולה לספק חשיפה אטרקטיבית לשוק המגורים בישראל."

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים