סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
ניתוח טכני

האם המניה הזו יוצאת למהלך עולה?

מניית ALXN נעה בתנועה צידית בחודשים האחרונים. האם הגיעה העת לפרוץ קדימה?

רת אלקסיון פרמצבטיקה (סימול - ALXN) מפתחת וממסחרת מוצרים תרופתיים ביולוגיים לטיפול במחלות שונות, הפרעות המטולוגיות, מחלות הקשורות ללב ולדם (קרדיו וסקולריות), מחלות אוטואימוניות, סרטן ועוד. מניות החברה נסחרות במדד הנאסד"ק 100 האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 27.12 מיליארד דולר.

מהזווית הטכנית, מניות החברה נסחרת במגמה שלילית מרמות שיא שרשמה ברבעון השני בשנת 2015 סביב 208 דולר ועד לרמות השפל סביב 100 דולר בשנה האחרונה.

בגרף היומי שמצורף לסקירה ניתן לראות את טווח המחירים בו נסחרת המניה בחודשים האחרונים, אזור תמיכה סביב 105 דולר שהחזיק מדצמבר האחרון ובירידות של פברואר ואפריל לאזור התנגדות סביב 130 דולר למניה.

 

גרף מניית ALXN; מקור: StockCharts.com

בסוף חודש אפריל זינקה המניה בעוצמה קדימה לאחר פרסום הדוחות הכספיים שניפצו את תחזיות האנליסטים, אולם מאז אותו זינוק המניה לא המשיכה במומנט החיובי אלא נעה בתנועה צידית.

התבנית שנוצרה כעת היא סוג של תבנית המשך שתקבל תוקף בפריצה של 123-123.5 דולר למניה. במקרה זה, יעד התבנית הקרוב נמצא באזור של 130/1 דולר ואילו יעד מלא סביב 140 דולר.

ירידה מתחת ל 115/114.3 דולר למניה תהיה שלילית בטווח הקצר ותבטל את התרחיש החיובי.

בהצלחה לסוחרים.

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.הוסף תגובה
  1. 2. טוב לדעת, איזה חברה עובדת

    מאת: דובי | פורסם ב- 20/06/18 16:17
  1. 1. פונדמנטלית יש חשש שתאושר גרסא גנרית

    מאת: NoneOfUrBuis | פורסם ב- 20/06/18 16:02

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים