סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

מרכז המחשוב המתקדם של טקסס בחר במלאנוקס להאצת מערכת מחשוב העל החדשה שלו

“Frontera” תהיה מערכת מחשוב העל המהירה ביותר בין האוניברסיטאות בארה"ב המסוגלת לספק כוח חסר תקדים לסימולציות מדעיות ומחקריות

מלאנוקס טכנולוגיות, מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום כי HDR InfiniBand (אינפיניבנד 200 גיגהביט לשניה) נבחר להאיץ את מחשב העל החדש של מרכז המחשוב המתקדם של טקסס (TACC). המערכת, בשם Frontera, תשתמש ב- HDR InfiniBand כדי לספק את הביצועים, היכולות והסקלביליות הגבוהים ביותר עבור היישומים שלה.

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם TACC כדי לבנות את אחד ממחשבי העל החזקים בעולם", אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל השיווק בחברת מלאנוקס. "מהירות הנתונים הגבוהה ומנועי ההאצה המתקדמים ברשת, הופכים את ה- HDR InfiniBand לטכנולוגיית הקישוריות בעלת הביצועים והיעילות הגבוהים ביותר למחשוב עתיר ביצועים, אינטליגנציה מלאכותית, ענן, ועוד יישומים נוספים. יתרונות הקישוריות הללו ייקחו את TACC לרמה הבאה של יישומי המשתמשים ויאפשרו את המקסום של ההחזר על ההשקעה".

מחשב העל של Frontera יספק ביצועים כפולים בהשוואה למערכת הנוכחית ב- TACC, וצפוי להיות פעיל בתחילת 2019. אם יותקן היום, Frontera ידורג בין 5 מחשבי העל המהירים בעולם.

"HDR InfiniBand מאפשר לנו לבנות מחשב-על מאוד יעיל, בעל ביצועים גבוהים וסקלביליות, אשר ישרת את צרכי המשתמשים שלנו בשנים הקרובות", אומר דן סטנזיון, מנכ"ל TACC. "אנו מעריכים את שיתוף הפעולה העמוק עם מלאנוקס ומצפים לראות את התגליות המדעיות החדשות ש- Frontera תאפשר".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים