סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

אריקסון העולמית בחרה לשלב את מוצרי ECI בפתרון ה-G5 שלה

פתרונות ECI ישלימו את מוצרי אריקסון ויוטמעו תחת מערכות הניהול שלה, ובכך יאפשרו ניהול יעיל יותר של תשתיות התקשורת

®ECI (אי סי איי טלקום), ספקית גלובלית של פתרונות ELASTIC Networks® למפעילי תקשורת, חברות תשתיות וספקי שירותי ענן, הודיעה היום כי נחתם הסכם שותפות בינ"ל בינה לבין חברת אריקסון העולמית לצורך האצה והספקה של פתרונות תקשורת משותפים למפעילי תקשורת המעוניינים להטמיע רשתות G5. פתרונות ECI ישלימו את מוצרי אריקסון ויוטמעו תחת מערכות הניהול שלה, ובכך יאפשרו ניהול יעיל יותר של תשתיות התקשורת.

G5 (הדור החמישי) צפוי ליצור ביקוש לרוחב פס הן כתוצאה ממספר רב יותר של מכשירים מחוברים והן בשל העברת נתונים רבים יותר – התעשייה מדברת על גידול של בין 100 ל- 1000 מונים. טרם החלה הטמעה רחבה של רשתות הדור החמישי, זו צפויה רק ב- 2020. יחד עם זאת, ישנם מפעילים שכבר היום משדרגים את רכיבי הרדיו ומציעים שירותי "G5" על גבי תשתיות רשתות ה- G4 שלהם. הפוטנציאל הגלום בדור ה- 5 יהיה ניתן למימוש רק לאחר שתשתיות הרשת ישודרגו אף הם.

מוצרי התמסורת של אי סי איי מספקים פתרונות מותאמים (scalable) לחיבוריות שבין תשתיות הרדיו (RAN – radio access network) והליבה של הרשת ונבנו בהתאמה לדרישות backhaul. מוצרי ECI ניתנים לתכנות (software enabled) ומאפשרים למפעילים להתאים את מבנה ותכנות הרשת לפרופיל השירות באמצעות network slicing. יתר על כן, יישום של ממשקי API פתוחים, מאפשרים למוצרים להשתלב ברשתות SDN (software defined networks) ומבטיחים שילוב אינטגרלי ברשתות אריקסון וב- ecosystem שלה. הפתרונות האופטיים של אי.סי.איי ישולבו בהצעות של חברת אריקסון, התומכים בדרישות הדור החמישי ו- IoT.

השותפות הינה תוצר של שיתוף פעולה קודם וכוללת תהליך יסודי של בדיקת נאותות וחוזקה באמצעות מספר ניצחונות משותפים בדנמרק, יוון, ארה"ב וברזיל. מספר רב של הזדמנויות חדשות ברחבי העולם נוצרות העקבות העבודה המשותפת.

"שותפות זו תאפשר לשני הצדדים להגדיל את בסיס הלקוחות ולהציע הצעה תחרותית ומקיפה יותר ", אמר דאריל אדוארדס, מנכ"ל ונשיא ECI.

מוצרי ECI יוצג בביתן אריקסון בתערוכת MWC Americas: הול דרום S Stand S.1724, ונציגי שתי החברות יהיו נוכחים על מנת להשיב על שאלות.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים