סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

בנק מזרחי עובר לחיתום דיגיטלי חוסך 9 מיליון דפים בשנה

הפרויקט מאפשר לנו חיסכון בנייר וקיצור זמני השרות. בשנה החולפת בנק מזרחי טפחות חסך הדפסה של כ-9 מיליון דפים

בשיתוף בנק מזרחי טפחות, קיימה חברת קומסיין, המתמחה בפיתוח והטמעה של פתרונות אבטחת מידע, הזדהות חכמה וחתימות דיגיטליות, אירוע חגיגי להשלמת הפרויקט של מעבר לחתימות דיגיטליות חוקיות על גבי טאבלטים בסניפי הבנק, במלון ליאונרדו סיטי טאואר. במסגרת פרויקט רחב היקף זה של השלמת אפליקציה בנקאית חדשה שהיא חלק ממערכת "אטפלס" הוטמע פתרון של "סניף ללא נייר", בדלפקי הבנק ברחבי הארץ על טאבלטים כולל תוכנה של חברת קומסיין, המאפשרים ללקוחות ולעובדי הבנק חתימה אלקטרונית על גבי הטפסים השונים. עלות הפרויקט 5 מיליון שקלים.

לדברי דני דותן, מנהל אגף יישומי בנקאות בתקשורת בבנק מזרחי טפחות: "הפרויקט מאפשר לנו חיסכון בנייר וקיצור זמני השרות. בשנה החולפת בנק מזרחי טפחות חסך הדפסה של כ-9 מיליון דפים, המהווים חיסכון של מעל אלף עצים בכל שנה".

לדברי זאב שטח, מנכ"ל ומייסד קומסיין מבית קומדע: "תפקידה של הטכנולוגיה הוא להקל על כולנו בביצוע פעולות יומיומיות וחיי היומיום, ובכך גאוונתנו, על שיפור איכות החיים של אזרחי המדינה בצורה דרמטית בשנים האחרונות בתחומי חיים שונים. בוודאי שביצוע פעולות בנקאיות שגרתיות חייב להעשות בצורה נוחה כמו גם אישור מרשמים רפואיים, חתימה על הארכת חבילות לסלולר לאזרחי ישראל השוהים בחו"ל, דיווחי מס, דיווחים שונים לרשויות עיריות ומועצות ועוד ועוד שרותים שהיו ועדיין כרוכים בהתנהלות מיושנת ומסובכת ולעיתים בכיתות רגליים של אנשי עסקים לסניפי הבנק ובזבוז זמנם היקר. בנק מזרחי טפחות הינו חלוץ בתחום זה. השלמת הפרויקט מעידה על הבנה אמיתית של בכירי הבנק לצרכי לקוחותיהם. כגוף שמאושר על ידי ממשלת ישראל ועל ידי חברות המחשבים המובילות בעולם כגוף בינלאומי אמין לעניין אישורי חתימות אלקטרוניות, עלינו להקפיד על קלה כחמורה בענייני הרגולציה ולסייע לכל המעוניינים לשדרג את שרותי הלקוחות".היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים