סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

Virtual Crypto הישראלית חתמה על מזכר הבנות להפצת מוצריה במקסיקו

במסגרת מזכר ההבנות החדש, החברה המקסיקנית התחייבה לרכוש מ-Virtual Crypto את פתרונות החומרה והתוכנה של הכספומט הקריפטוגרפי

חברת הסטארט אפ הישראלית Technologies Ltd.Virtual Crypto מראש העין העוסקת בפיתוח ואספקת פתרונות להנגשה לציבור של מטבעות קריפטוגרפים, חתמה על מזכר הבנות עם חברת Consorcio WLRL Sa de CV, להפצה בלעדית של כספומט הקריפטו של Virtual Crypto ברחבי מקסיקו. במסגרת מזכר ההבנות החדש, Consorcio WLRL Sa de CV התחייבה לרכוש מ-Virtual Crypto את פתרונות החומרה והתוכנה של הכספומט ולמקד בשלב הראשוני מאמצים בהפצתם במגזרי התיירות והמסחר. הצעד הראשון צפוי להיות פריסה ניסיונית של מכשיר כספומט, שצפויה לגדול בהיקפה בהמשך.

מזכר ההבנות הנוכחי הוא ההכרזה השנייה של Virtual Crypto על התרחבות גלובלית בשבועות האחרונים. באמצע אוגוסט הודיעה החברה על חתימת הסכם הפצה רב שנתי בלעדי שיאפשר לה להתחיל למכור את מוצרי Virtual Crypto בדרום אפריקה וב-15 מדינות נוספות בחציה הדרומי של אפריקה וצפוי ליצור לה הכנסות מיידיות ממכירת מוצרים, תמלוגים ותשלומים עבור שירותי תמיכה. המוצרים שיימכרו באפריקה כוללים פתרונות חומרה ותוכנה לקניה, מכירה והמרה של מטבעות קריפטו ולתשלום במטבעות קריפטו, באמצעות מערכות נקודות מכירה (POS), כספומטים, מכשירי טאבלט, מחשבי PC ומכשירים ניידים.

מאז השקת Virtual Crypto בינואר 2018 ממשיכה החברה בהתרחבות גלובלית. עד כה, נחתמו הסכמים עבור הפצת מוצריה במדינות הבאות: מקסיקו, דרום אפריקה, ישראל, קונגו, זמביה, זימבבואה, אנגולה, בוטסואנה, נמיביה, מוזמביק, טנזניה, מדגסקר, מלאווי, איי סיישל, לסותו, מאוריציוס, סווזילנד ואיי קומורו.

אלון דיין, מנכ"ל Virtual Crypto, מסר: "מטבעות קריפטו הם חסרי גבולות וככל שהם הופכים לזמינים יותר יהיה קל יותר לכל אדם למנף את הפוטנציאל שמגולם בשיטת התשלום החלופית. החזון שלנו הוא לבנות רשת עולמית של כספומטים ופתרונות נקודות מכירה של מטבעות קריפטו, שיקדמו אימוץ המוני של מטבעות אלה".

על פי מזכר ההבנות, המפיץ מביע כוונה משמעותית לבנות רשת של כספומטים של Virtual Crypo ולבצע רכישה והתקנה ראשוניות במיקום שייקבע בהמשך. בנוסף לכך, המפיץ ירכוש את פתרונות החומרה והתוכנה של Virtual Crypto וישלם באופן שוטף תמלוגים ותשלומים עבור תמיכה.

מקסיקו מהווה יעד תיירותי הבשל לאימוץ יומיומי של טרנזקציות במטבעות קריפטו. הטכנולוגיה הקניינית של Virtual Crypto צפויה לספק לשוק זה טרנזקציות רציפות וחוויית לקוח מאובטחת על בסיס סריקה של כמות גדולה של בורסות קריפטו בתוך שניות בודדות. החברה צופה שפתרון זה יהיה אטרקטיבי עבור תיירים המעוניינים להימנע משערי חליפין גבוהים בעסקאות המרה של כסף רגיל.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים