סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

שת”פ ישראלי חדש בהיקף של 11 מיליון ש”ח לפיתוח פתרון בדיקות ל-AI

שיתוף הפעולה בין חברת בדיקות התוכנה ואבטחת האיכות QualiTest לסטארטאפ DeepCoding נועד לפיתוח פתרון AI בשם Test Predictor לבודקי תוכנה ומנהלי IT

חברת בדיקות התוכנה ואבטחת האיכות הישראלית QualiTest חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם הסטארטאפ הישראלי DeepCoding בעלות כוללת של כ-11 מיליון שקלים.

השת"פ נועד לפיתוח פתרון AI בשם Test Predictor שאופיין, פותח ותוכנן על ידי מומחי תוכן מתחום הנדסת הבדיקות ומומחי AI מתוך הבנת הצרכים והאתגרים שקיימים כיום בעולם הבדיקות. שתי החברות הקימו צוות ייעודי משותף המורכב ממומחי בדיקות ו-AI, שיפתחו פתרון שישפר את תהליכי העבודה וקבלת ההחלטות בתחום הנדסת האיכות.

ה-Test Predictor מיועד לבודקי תוכנה ומנהלי IT לסיוע בקבלת החלטות מושכלות בהתבסס על עובדות ונתונים. כמו כן, הפתרון מסוגל לחזות בעיות איכות בתוכנה על גרסאות שונות במהלך תהליכי הפיתוח, כמו גם על אופטימיזציה של בדיקות (ידנית ואוטומטית). בכך, הוא מקטין באופן משמעותי את זמן ועלויות הפיתוח.
הכלי החדש משלב מערכות בדיקה קיימות ומגדיל באופן משמעותי את מהירות תפוקת הבדיקות ומאפשר לארגונים ליישם יוזמות Agile ו DevOps בקנה מידה גדולים.

שני פרויקטים של חברות המשתייכות למדד ה-Fortune 1000 בארה"ב ובבריטניה כבר משתמשים ב-Test Predictor בהצלחה רבה בסיוע צמוד של אנשי QualiTest ו-DeepCoding.

"לאור המשך הצמיחה של AI בשווקים בעולם, אנו נרגשים להרחיב את הידע של QualiTest בתחום ולבסס את עצמנו כשחקן מרכזי בתעשייה. אנו שמחים לשתף פעולה עם Deepcoding בפיתוח ה ה-TestPredictor", אמר אבירם שוטן, סמנכ"ל ידע וחדשנות, QualiTest. "השותפות הזו היא ראשונה מתוך אינטגרציות AI רבות שאנו צופים בחברה, על מנת לספק עבור לקוחותינו פתרונות מתקדמים. כפי שתעשיית ה- AI ממשיכה להתרחב כך גם QualiTest מרחיבה את גבולותיה בקנה מידה עולמי."היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים