סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
מחשבים וטכנולוגיה

סיילפורס ואפל משתפות פעולה בתחום שירותי ניהול הלקוחות למכשירים ניידים

החברות יעצבו את האפליקציה של סיילפורס, בכדי לספק ללקוחות חוויות עשירות וייחודיות במערכת ההפעלה של אפל, עם קיצורי דרך לSiri , זיהוי פנים וצ׳אט לעסקים

חברת סיילפורס וענקית הטכנולוגיה אפל, מודיעות היום על שותפות אסטרטגית המחברת בין תכנת הCRM המובילה בעולם ומערכת ההפעלה למכשירים הניידים של אפל (iOS), המתקדמת בעולם, דבר שיאפשר אפליקציות חדשות לעסקים. סיילספורס עובדת בשיתוף עם אפל לעיצוב האפליקציה שלה מחדש, כך שתחבוק את מערכת ההפעלה של אפל עם מאפיינים ייחודיים לiOS. כמו כן, שתי החברות יספקו משאבים וכלים למיליוני המפתחים של סיילספורס לבניית אפליקציות עם ערכת פיתוח תוכנה, למערכת ההפעלה לנייד של אפל. בנוסף, יפעילו החברות קורס פיתוח אפליקציות ספציפי למערכת ההפעלה בTrailhead, פלטפורמת הלמידה החינמית ברשת של סיילספורס.

טים קוק, מנכ״ל אפל, אמר: ״אנו נרגשים לעבוד בשיתוף עם סיילספורס ומתרגשים מהעובדה ששירות הCRM המוביל בתעשייה יקיף את מערכת ההפעלה לנייד שלנו, תוך מתן מאפיינים מיוחדים וייחודיים באייפון ובאייפד. עם השילוב העוצמתי בין המכשירים הטובים ביותר של אפל ומערכת ההפעלה הטובה ביותר לעסקים – יחד עם אפליקציות הבנויות בתוך המערכת וערכת פיתוח החומרה החדשה של סיילספורס, אנו נוכל לספק חוויות לקוח מדהימות לעסקים ברחבי העולם״.

מארק באניוף, מנכ״ל משותף ויו״ר סיילספורס אמר: ״בשותפות זו אנו מביאים את מערכת ניהול קשרי הלקוחות המובילה בעולם יחד עם אייפון ואייפד, המכשירים הטובים בעולם לעסקים. סיילספורס ואפל יחדיו, מגדירות מחדש עידן של חדשנות למכשירים ניידים, עם אפליקציות הבנויות בתוך מערכת ההפעלה של הiOS ומתן גישה לאתר trailhead להעצמת מיליוני בני אדם ללמוד את הכלים הנדרשים בשביל העבודות של העתיד״.

עיקרי השותפות העסקית יכללו: אפליקציות לעסקים של סיילספורס בנויות בתוך המערכת: סיילספורס, בשיתוף עם אפל יעצבו מחדש את האפליקציה של סיילפורס בכדי לספק ללקוחות חוויות עשירות וייחודיות במערכת ההפעלה של אפל, עם יכולות מיוחדות למכשירים כגון קיצורי דרך לSiri, זיהוי פנים, צ׳אט לעסקים ועוד. כמו כן, סיילספורס תציג את אפליקציית הלמידה שלה Trailhead לראשונה במערכת ההפעלה של אפל בלבד. השותפות תביא עמה אפליקציות לiOS לתעשיות ועסקים קטנים שישרתו את הצרכים הייחודיים ללקוחותיהם.

העצמת המפתחים של סיילספורס בiOS-: אפל וסיילספורס מפתחים לראשונה את ערכת פיתוח התוכנה למובייל המותאמת לswift, שפת התכנות המתקדמת של אפל. ערכת פיתוח התוכנה תאפשר לעסקים ומפתחים לבנות ולפרוש אפליקציות לאייפון ואייפד על פלטפורמת הLightning של סיילספורס ובכך תוסיף למאות ואלפי האפליקציות לעסקים הנמצאות בחנות האפליקציות כיום.

האצת הלמידה למפתחים וצמיחת קריירות: אפל וסיילספורס מאמינות מאוד בדמוקרטיזציה של הטכנולוגיה ובהעצמת מפתחים – מכל רמת חינוך או רקע – ללמוד כישורים לעבודות של ההווה והעתיד. בכדי לתמוך הכשרת מפתחים והכשרתם תוך צמיחת הקריירה שלהם, אפל משיקה מסלול לימוד פיתוח חדש שתלמד כל אדם איך לבנות אפליקציות הבנויות בתוך מערכת ההפעלה הניידת בעזרת XCode ושפת התכנות Swift.היה הראשון שמגיב

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים