סגור
שלום אורח התחבר לאתר
פורומים
נתח שוק וצרכנות

השוואת מחירי חבילות טריפל: האם וכיצד ניתן לחסוך בעלויות?

מהם כל החבילות הטריפל האלה שכולם מדברים עליהם, למה אנחנו מתבלבלים כל הזמן בין כל נציג שאומר שהוא רוצה להציע לנו דברים "מדהימים"?

אם אתם מנויים על שירותי אחת מחברות הכבלים שפועלות בארץ, יש סיכוי טוב ששמעתם כבר מספיק פעמים את המונחים "חבילות" או "עסקת טריפל". אתם יודעים על מה מדובר. שלושה שירותים שמשובים בחבילה אחת, וזמינים במחיר כולל זול יותר מכפי שהייתם משלמים אילו הייתם רוכשים כל שירות בנפרד.

המצב מתחיל להסתבך כשמגיע הרגע להחליט איזו חבילה מתאימה לכם. חבילות טריפל אכן נושאות סיכוי לחיסכון כספי, אבל יתכן מאוד שאתם משלמים גם על שירות שאתם לא רוצים או לא צריכים. מאמר זה מסביר איך לבצע השוואת מחירי חבילות טריפל בקלות ובמהירות, על מנת למקסם את ההנחה שלכם ולשלם עבור השירותים המתאימים לכם בדיוק.

מתחילים עם היסודות

החבילות הנפוצות ביותר הן:

חבילות דאבל: תכניות המשלבות שני שירותים בחשבון אחד: אינטרנט וטלוויזיה בכבלים. אלו הן האפשרויות הנפוצות ביותר.

חבילות טריפל: תכניות המשלבות שירותי אינטרנט, טלוויזיה וטלפון.

הספקים השונים עשויים להציע חבילות מרובות בנקודות מחירים שונות, אך ברוב המקרים יש חבילה אחת אותה הם מפרסמים באופן מסיבי יותר מכל החבילות האחרות, וההבדלים נעים בהפרשים של ארבעים עד שבעים ₪ לחודש.

כלומר, אם מקפידים לבצע השוואת מחירי חבילות טריפל בצורה מקיפה ויסודית באתר השוואת מחירים שמציג את המחירים המוצעים על ידי כל החברות, אפשר לחסוך בין 60-120 ₪ לחודש. סכום משמעותי לכל הדעות.

על מה בדיוק משלמים כשבוחרים חבילת טריפל?

רוב החבילות, בטווחי המחירים המשתנים שלהן, כוללות את הרכיבים הבאים:

שירות טלפון ללא הגבלה. עם כל האפשרויות העיקריות, כמו למשל דואר קולי, שירותי גלישת אינטרנט במהירות גבוהה, שירותי גיבוי ואחסון נתונים על הענן, ועוד שירותים חשובים או יותר שמוצעים לחלופין על ידי החברה, בהתאם לרמת התחרות הרווחת בשוק בעת הפרסום.

שירותי טלוויזיה בכבלים. עם הערוצים הבסיסיים, מספר ערוצי HD ואולי מספר ערוצי פרימיום או סרטים.

שירותי אינטרנט עם מהירויות גבוהות. כולל אפשרות הורדת והעלאת תכנים וקבצים גדולים.

הצעות שירותי הטלפון נוטות להיות זהות אצל כל החברות, ורוב החבילות דומות זו לזו, עם משתנים שאינם משמעותיים. אבל הצעות שירותי הטלוויזיה והאינטרנט משתנות באופן משמעותי בהתאם לספק.

על מה משלמים כשמשלמים על שירותי הטלוויזיה בכבלים?

בחבילות טריפל המוצעות על ידי חלק מהספקים, שירותי הטלוויזיה עשויים לכלול הרבה יותר ערוצי HD בהשוואה למוצע על ידי המתחרים, וייתכנו גם הבדלים משמעותיים במספר ערוצי הסרטים.

יש גם את השאלה האם שירותי ה-VOD נכללים או לא נכללים בחבילה, ולכן חשוב לקרוא היטב את האותיות הקטנות בהסכם ההצטרפות, לשאול את נציג החברה את כל השאלות הנוקבות, לקבל תשובות מספקות ומשביעות רצון, ועדיין לא להחליט.

לפני ההחלטה יש להקפיד לבצע השוואת מחירי חבילות טריפל באתר מקצועי ומהימן, ולהבין את התמונה הכוללת, במיוחד אם אתם צופים נלהבים של שירותי טלוויזיה בכבלים, וחשוב לכם לקבל כמה שיותר תמורת כמה שפחות.

מציאת העסקה הטובה ביותר

מבצעים יכולים להשתנות ולכן חשוב להשקיע כמה דקות ולהשוות בין העסקאות הטובות ביותר המוצעות על ידי החברות השונות. אתר השוואת מחירים אוסף ומאגד את התכניות השונות המעודכנות, ומפרסם מדי שבוע את "הלהיטים" הנבחרים של כל חברה.

חשוב להבין שחלק מההצעות עשויות לכלול מחירים מפתים במיוחד שעתידים להשתנות באופן משמעותי לאחר השנה עד השנתיים הראשונות מהצטרפותכם לשירות. לכן מומלץ בהחלט לנצל את המחירים הזולים יותר, אבל חשוב לא פחות לדעת על מה אתם משלמים, וכמה, לפני שפג מועד החבילה.

פורומים

שוק ההון הישראלי אמריקאי
ביומד גז ונפט
מעו"ף ניתוח טכני
תעודות סל שווקים עולמיים